SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: rewolucyjna masa Pawson (Revenge v.3,Crystal C,Testo-sting) pods.str.38-39

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
pozwolę coś od siebie dodać bo miałem kilka tygodni temu artroskopie kolana.

W sierpniu uszkodziłem kolano ( łękotka ) no i standard noga do gipsu na tydzień, po tygodniu lekarz mi powyginał nogę i powiedział że na W-F moge chodzić i normalnie ćwiczyć.

Ja zacząłem normalnie robić przysiady, wyprosty etc. i skutkiem było to że noga mnie coraz bardziej bolała. W końcu trafiłem na lekarza klubowego i ten powiedział że muszę mieć badania USG kolana żeby wykryli co i jak. U innego zaś lekarza zrobiłem te badania i mi powiedział że muszę mieć operacje bo mi się zbiera woda w kolanie.

Razem z matką pojechaliśmy do znajomego lekarza mojej matki i ten powiedział: "Że tak łatwo z operacją nie jest, bo nie mają kasy z NFZ na te operacje" i musiałem czekać od września do stycznia na operacje bo prywatnie doktor by nas przyjął do strzału za 2500 zł.

Co do samej operacji to masz znieczulenie miejscowe i wszystko widzisz na ekranie, zabieg nie trwa długo ale trzeba trochę pocierpieć bo później 1-2 w domu i poruszanie się o kulach. Mi lekarz kazał podczas tego okresu napinać "czwórkę". Kilka dni temu byłem u na wizycie i zdjęciu szwów i powiedział ze na siłownie mogę chodzić ale muszę zacząć od najmniejszych ciężarów ( tylko atlas) do bólu i do tego rowerek. Bieganie ewentualne za dwa tygodnie.

Oczywiście w tym czasie może ci puchnąć i boleć kolana i wtedy musisz się niezwłocznie zgłosić do lekarza.



RADZE NAPRAWDE NIE ODPUSCIC SOBIE TEGO I LEPIEJ ISC ZAPLACIC ZA WIZYTE 50 Zł ,ALE WIEDZIEC ZE JEST WSZYSTKO OK NIZ POZNIEJ SIE TULAC OD LEKARZA DO LEKARZA.

Zmieniony przez - juby5_89 w dniu 2007-02-09 20:19:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Luko - odczucia po suplach jak najbardziej kozackie, alaninka mrowi i to już 10 minut po wypiciu porcji Moc jest, chce się trenować, a to dopiero pierwszy tydzień, więc oczekiwania robią się wysokie. Ale sądzę, że zestaw im sprosta

Juby - co do Twoich przygód to one wskazują włąśnie, że nie warto oszczędzać na lekarzu i słuchać konowałów. A już najgorszą opcją przy uszkodzonej łąkotce jest wsadzanie nogi w gips - to nazwałbym wręcz kretynizmem i tego typu lekarzy powinni pozbawiać prawa wykonywania zawodu. Niestety takie przypadki zdarzają się często(sam o kilku słyszałem), więc podkreślam: brońcie się przed takimi idiotami!!!!!

Właśnie wróciłem z treningu - lekko klata oraz plecy z tylnymi aktonami barkó. Później podam wypiskę. Trenowało się pierwsza klasa, dam też wczorajszą fotkę.

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2007-02-09 20:41:57

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dobry zawodnik, dobre suple, dobry wynik testu ?

mi kiedyś na ścięgno achillesa wsadzili gips, po 3 tygodniach sciągneli- to było 3 lata temu a dalej czuje ból jak troche pogram w coś.

moj brat był leczony prądami lekarskimi.

i po tygodniu nic go nie bolało i nie boli.

a mogłem być takim dobrym siatkarzem

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
W tym temacie jest wsumie dyskusja o wszystkim i o niczym

Tematu ze sklepem co ma Revolucje wogóle nie kumam i nie musze...

Na kolana kurcze każdy narzeka nawel laski na promocjach stojące, to jest plaga jakaś... Ja mam za to problemy ze stawami ogólnie - stawy są źle dopasowane do kości i to prawie każdy staw więc wypadające kolana, barki to moge powiedzeć "normalka"

Pomarudziliśmy wszyscy?

Na lekarzy też?

No to wracajmy do teamtu testu Dona, czekam na wypiske z treningu i napisz Don jak smakuje Whey na wodzie? Dobry smak czy lepiej na mleku robić?

Zmieniony przez - Lisuu w dniu 2007-02-10 00:21:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Garcia o co biega z pierwszym zdaniem?

Lisuu - wheya piję na wodzie i jest w porzo. Fajerwerków brak, ale nie muszę się zmuszać do picia tego. Dam znać jak to smakuje z mlekiem, zapewne dalece lepiej

wypiska z treningu:

Klatka (lekko):
wyciskanie sztangi na płaskiej ławce: 60kg12, 80kg*8, 90kg*8, 100kg*3+3, 90kg*6

tutaj moc bardzo fajnie wyglądała, w porównaniu z poprzednim tygodniem na największych ciężarach (90 i 100) dodałem po 1 lub dwa powtórzenia samemu, więc jest elegancko no i wygląda na to, że zaczynam lubić wyciskanie na płaskiej łąwce

Plecy+tylne aktony barków:
wznosy sztangielek w opadzie: 10kg*10, *10, *10, *10

podciąganie na drążku-wąski uchwyt młotkowy: *8, *8, *8, *8

wiosłowanie sztangą w opadzie: 65kg*10, 70kg*8, 75kg*8, 75kg*8

przyciąganie drążka wyciągu górnego-szeroki chwyt młotkowy: 55kg*10, 60kg*8, 65kg*8, 65kg*8

szrugsy sztangą: 4 serie po ok.12 ruchów 100kg

Ogólnie trening bardzo przyjemny, musiałem zrezygnować z martwego, ale kolano doszło już prawie na 100% do siebie, więc w przyszłym tygodniu dam ognia

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2007-02-10 10:51:23

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
szykuje sie powrot do formy

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
forma zwyżkuje cały czas jest naprawdę elegancko, a będzie jeszcze lepiej

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
smak na mleku --> shake mcdonald

paw gdzie jest post? nie bede sie upominał. w weekend zmieniamy skorki i robimy update

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Wrzucę dziś w ciągu dnia, nie ma problemu. Rozumiem, że nie będziesz się upominał, tylko od razu wezwanie do zapłaty wyślesz ?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
NO A JAK
tylko po cenach normalnych - rabat dla usera sfd

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie

Następny temat

Amino 4500 dobry antykatabolik?

WHEY premium