SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

500zł na cykl! Pomóżcie co kupić????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 527
no Białko ale co z tego jak nie taka sama ilosc. to białko z ostrowii tez białko i tansze duzo wiec jak? o co tu chodzi jak mowisz ze to bialko i to
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 527
Juz wczesniej to przeczytalem. tylko nie mam poejcia o co ci chodzi. jesli o diete to staram sie jesc w kazdym posilku jak najwieksza ilosc bialak czyli w kazdym musi byc nialeczko np tunczyk ryz kotlety sojowe piersi z kurczaka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5665
skad Ty sie urwales chlopie ?

...::: No Pain No Gain :::...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1921
SEZON SEZON SEZON
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2843 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19106
Wez jednak uzyl opcji SZUKAJ - nie gryzie, nie bije a jaka pomocna. Jakbys uzyl choc raz tej opcji nie zadawalbys takich "dziwnych" pytan...

Faktycznie "duzo" bialka:
Ryż biały 349(kcal) 6,7(B) 0,7(T) 78,9(W)

Elvy: zgadzam sie

Zmieniony przez - Kosiak07 w dniu 2008-05-19 13:10:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79786
i to ten typ co tak sie kozaczyl u Pitt'a w tescie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 411
też po wakacjach mam zamiar robić cykl za 500 zł i kupuje storm+jakiś stack dobry+5 kg profi whey mass spoko wiązanka:p dobry pomysł to jeszcze massacra+jakiś stack+gainer albo naNo vapor+ stack+ gainer.ale naNo Vapor podobno pięknie daje i lepiej najpierw wziąść massacre...

podeszwa

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poradzcie

Następny temat

100% Whey Protein - jakiej firmy??

electro
Polecane artykuły