SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co po cyklu mono+cp a co na drugi cykl ? pomozcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
jak w temacie co po cyklu mono+cp do uzyupelnienia diety spozywam ostrowie i po treningu carbo. cykl za tydzien sie konczy. Jestem zaje.. zadowolony najlepiej poszla mi sila.. w piatek przymierzam sie do wyrwania 100kg na klatke :D przed zaczeciem cyklu wycislem maxa 80kg x3 .. masa tez ladnie poszla okolo 6kg ;) no i jest widoczne bo ostatnio w szkole sciaglem bluze bo cieplo bylo to wszyscy jak mnie widzieli mowili ze ostro uruslem :D :D :D

myslalem moze zeby kupic 2 puszki cp ale prosze o jakies propozycje

glownym celem to nabranie masy miesniowej (powiekszenie obwodow lapek klatki ;d) a sila w mniejszym stopniu

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
Moze teraz Xpand? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
dodam tez ze to ma byc moj 2 cykl

xpand
nitro 2 cp - to dobre staki :D ale czy na te pierwsze dwa nie wczesnie? :D moze jakies polaczenia zastosowac..

czekam na dalsze ODP :D pozdro ziomale

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
odpocznij moze? stawy ? 2x cp to fajna opcja nie warto jeszcze walic xp
moze CP + KO tez fajnie :)

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
no przeciez 2 kuracji nie zaczne na 2 dzien po tej :P mysle ze 7tyg. wystarczy na odpoczynek ale juz sie rozgladam co sobie przygotowac musze poobczajac promocje na sfd zeby jak najlepiej na tym wyjsc ;)

piszccie piszczcie :) pozdroo

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12255
duzo jest opcji np
2 razy nitro nitro i kreta albo cp power horsa mozesz zapodac wszytko zalezy ile chcesz kasy przeznaczyc na cykl ja bym bral nitro2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
mysle ze 200-300zl

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przede wszystkim - przerwa. Daj odpocząć organizmowi po tej "chemii", żeby zbytnio się nie przyzwyczaił. Trzymaj diete, aby spadki siłowe oraz wagowe były jak najmniejsze. Pierwszy cykl dosć mocny, uważam, że 2xCP w zupełnosci na drugi wystarczą. Życzę dalszej motywacji i pozdrawiam. cZuB3k
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja tam lubie mono wiec na kolejny cykl brałbym mono + jakis stack, moze nitroII i monohydrat. to dosc dobre połączenie. na mase to przede wszystkim kalorie dobrze działają i w nich tkwi klucz w zdobywaniu kolejnych kilogramów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
czemu nikt wiecej sie nie wypowie :P

dam moze jakies przyklady a wy podawajcie numery co byscie mi polecili ;)

1 XP
2 XP+CP
3 XP+mono
4 nitro2
5 nitro2+CP
6 nitro2+mono
7 nitro+XP
8 CP

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2249
Ja bym wziął sam cp albo nitro2 z mono. Nie ma co kozaczyć jak weźmiesz xp to pozniej juz tylko koks zostanie, a słabszy zestaw tez da bardzo dobre efekty . Gratz za dobry cykl i zycze minimalnych spadkow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer dla poczatkujacego

Następny temat

I co teraz ?

WHEY premium