Wczoraj hardkorowy koksu czyli Robert Burneika z wielką radością oznajmił, że po raz drugi będzie tatą! Jego partnerka Kaja Kędzierska w październiku urodziła córeczkę Gaję, a teraz jest obecnie w 6 miesiącu ciąży. Jak widać Robert nie próżnuje. Para poznała się w Sopocie i tutaj też ogłosili radosną nowinę o pierwszej ciąży, a teraz o drugiej.

 

"Dziś w Sopocie w trójkę, a za rok już będziemy w czwórkę" - napisał na Facebooku popularny kulturysta.

 

Robert dużo czasu spędza z córką i na Instagramie często publikuje zdjęcia i filmiki, jak bawi się z przeuroczą Gają. Chociaż jeszcze hardkorowa para nie ujawniła, czy będzie to chłopiec czy dziewczyna, z pewnością Robert marzy o synu. Burneilka jest w związku z dużo młodszą od siebie Kają mniej więcej od 1,5 roku. Wcześniej przez dziesięć lat był żonaty z Katarzyną, ale w 2013 roku para rozwiodła się, rzekomo z powodu bezpłodności Roberta. Jak widać myliła się. Serdecznie gratulujemy przesympatycznej parze i czekamy na szczęśliwe rozwiązanie :)

 

Komentarze (9)
AdamKokss

Znalazł młodą to obraca pewnie jeszcze bierze 500 plus...

2
krzych666

A co ma do tego 500 plus?

0
lordknaga

skoro mu sie nalezy, to czemu ma nie brac? przeciez tez sie do tych 500+ doklada z wlasnego biznesu?

2
AdamKokss

Nie wiem ja jestem uprzedzony i widzę to tak młoda znalazła nadzianego dużo starszego bo przeciętny młody teraz ma b.ciężko się dorobić czegokolwiek to pozwoliła sobie zrobić dzieciaczka by go zatrzymać

0
masarnie

I co w związku z tym?

0
AdamKokss

A to że ma od cholery siana a teraz będzie miał tysiąc do przepicia na stejki podczas gdy ta kasa przydałaby się biedniejszym ludziom nie mówiąc już je wszyscy to finansujemy z pracy

0
masarnie

Jak Cię to boli to masz prawo się dorobić i także pobierać socjal z Państwa. Z taką mentalnością to już się ustaw do mopsu:)

4
natasza__

A Burneika nie odprowadza podatków i nie finansuje sam sobie i przy okazji innym 500+? Co za płytkie myślenie. Za darmo nikt mu pieniędzy nie dał, zapracował na to.

4
anubis84

Ty z podatków moze utrzymasz jedno 500+

Robert o wiele więcej płaci podatków.

0