SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

myprotein - da sie zjesc

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10155
Tak w ogole to lubie ta firme I pije ich bezsmakowe bialko z woda, takie europejskie 1fast400. No ale do rzeczy. Chce zrobic sobie wlasnego mixa przedtreningowego z 5g etylu kreatyny + 5g tauryna + 2,5g ALC I wymieszac to z jakims bezcukrowym stymulantem np kick (kx) z tesco. Kuszaca jest cena 70 L za 200 !!! porcji, tylko czy bede to w stanie wypic I kasa nie pojdzie na marne. Moze ktos jus probowal czystych form I moglby sie podzielic odczuciami. Bede wdzieczny.

ginekologiem nie jestem ale zajrzec moge

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
No ja zawsze wale wszystko w czystej formie zeby nie przeplacac, a smak tu nic do rzeczy niema, puki sie nie zwraca tego co sie wypilo

Zamiast energy drinkow z tesco dorzuc 200mg kofeiny i bedzie git, moj mix po treningowy to vitargo + bcaa + gluta + kreta malate w smaku tragedia i trzaba przepulkac usta woda zeby smaku sie pozbyc ale dziala jak nalezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
a jak po takich mixach ma sie dupa
??

sam cos chciałem skrecic podobnego ale zawsze sie cykam

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
jak potrafisz przetrwac 600g owsianki ed to Twoja dupa przezyje i takie mixy szczerze jak juz to wypije to jest ok, potem sie czlowiek przezywczaja i juz go to nie rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10155
Dzieki za odpowiedzi, dam znac jak to smakuje ale na pewno zostawie kicka bo go lubie I bedzie jak znalazl na zabicie smaku.

ginekologiem nie jestem ale zajrzec moge

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Kuźwa - daodaj smak i będzie gicior. Taka wielka różnica w cenie?

No bez jaj myprotein czekolada to tak wchodzi, że sma przyjemność. Zyćie jest za krótkie by się katować czystymi formami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10155
Ale ja do bialka nic nie mam a bezsmakowe wybieram bo dodaje je do platkow owsianych, zalewam mlekiem I jest git. Mi chodzilo o czyste formy aminokwasow. Zjadlem juz troche rzeczy, wiem co na mnie dziala I chce sobie cos takiego namieszac - trzy srodki, duze dawki, proste I efektywne. Nikt takich rzeczy nie robi bo zbyt latwo byloby porownac ceny polproduktow z produktem finalnym dlatego pozostaje chalupnictwo.
Zjedzenie tego co ja chce w kapsach to (moge sie mylic bo nie sprawdzalem) wydatek co najmniej trzykrotnie wiekszy, troche sporo jak na zelatyne.

ginekologiem nie jestem ale zajrzec moge

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
I bardzo dobrze, ja sobie chwale... jedynie BCAA troche do dupy bo sie miesza dosc ciezko, zazwyczaj robie przed silownia a jak wracam to juz sie to troche rozpusci, probowalem jesc lyzkami ale nie da rady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Ciacham. Jak tak - to tak.

To po prostu spróbuj i opisz wrażenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Betoniare chlopaki kupcie i wtedy bcaa dobrze sie wymiesza!!!
600g owsianki dziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Nie polecam jesli chodzi o walory smakowe Glutaminy Nag smakuje jak maka pomieszana z kwaskiem cytrynowym w proporcjach 50/50
a Bcaa rzeczywiscie nie grzeszy rospuszczalonoscia ani smakiem ale w porownaniu z wczesniej wspomniana glutaminka to niebo w gebie

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

for gooddness shakes

Następny temat

Polacy niewolnikami?

Wiecej