Witam serdecznie! Jestem tutaj pierwszy raz wiec jesli cos nie tak to piszcie;) MAm pytanie i potrzbuje pomocy na temat tego iz jestem po udanym okresie redukcyjnym ,ktory trwal 9 miesiecy jestem bardzo zadowolony wszystko wyszlo na wierzch pojawila sie fajna waskularyzacjaitp efekt konkretny niemniej jedak potrzebuje pomocy na temat przejscia z redukcji na mase otoz jestem w 7 tyg na masie i w pierwszych 4 tygodniach waga jeszcze schodzila w dol pomimo stopniowego dodania kalorii teraz widze ze cos tam sie ruszylo ale nie za duzo przybralem kolo 1 kg i nie wiem czy waga znowu nie pokaze takiej wagi jak mialem wczesniej bo tak tez sie zdazalo. Mam ulowzona zbilansowana diete w dzien nie treningowy mam 6 posilkow w dzien treningowy 7 razem z potreningowym i pytanie brzmi co moge zrobic i co nalezy dodac abym nie zniweczyl 6 paka na brzuchu ,ktory udalo mi sie zrobic? a przybrac ladnie na masie?


Krzysztof Piekarz