SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 266520

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1780
Witam,

Mam pytanie, mianowicie czuje że dopada mnie stagnacja i che zmienić trening z klatka+biceps | plecy + triceps | barki + nogi (tym treningiem jechałem dobre 6-7 miesięcy) na i tu moje pytanie
Wariant A
klatka + triceps
plecy +biceps
barki+nogi

Wariant B
klatka+plecy
biceps+triceps
barki+nogi

Zastanawiam się który wariant byłby lepszy chyba że żaden z nich a mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak inaczej połączyć partię. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67475
Panowie, jakie ćwiczenia na zewnętrzną część uda - oprócz przysiadów z wąskim rozstawem stóp? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4921
co myślicie aby zaraz po przebudzeniu zjeśc 30g białka ostrowi wpc80 i iśc biegac 20-30 min a po powrocie np 3jaja całe i 500ml mleka i 50g płatków owsiianych? chodzi mi o to aby chociaż trochę smalec spalic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 14 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3724
Weź bcaa idz pobiegaj. Wróć weź BCAA. Potem białko i zjedz śniadanie

nie ważne jak dobry jesteś, zawsze się znajdzie ktoś lepszy od Ciebie...

http://www.sfd.pl/Bitwa_o_powrót_do_formy-t880860.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4921
bcca nie mam, a białka jeszcze trochę zostało po cyklu na krecie teraz mam tydzień wolnego i chodzi mi tylko o ten tydzień czy można by tak było, zamiast bcca może być białko? czy może lepiej jakieś jaja?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18859
Robiąc przerwę treningową pomiędzy redukcją a masą jakościową lepiej zrobić 7-9 dni bez treningu w ogóle czy 7-9 dni z lekkimi treningami 3-4??

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 14 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3724
kosno
bcca nie mam, a białka jeszcze trochę zostało po cyklu na krecie teraz mam tydzień wolnego i chodzi mi tylko o ten tydzień czy można by tak było, zamiast bcca może być białko? czy może lepiej jakieś jaja?
Ja bym szedł biegać na pusty żołądek a białko brał od razu po treningu. Potem śniadanie i do pracy.

nie ważne jak dobry jesteś, zawsze się znajdzie ktoś lepszy od Ciebie...

http://www.sfd.pl/Bitwa_o_powrót_do_formy-t880860.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 610
Witam ;D

Z powodu pracy muszę ograniczyć trening nawet do 3 razy w tygodniu ://, wcześniej trenowałem 5 razy, ale teraz muszę to niestety zmienić... nawet 4 razy to będzie za dużo (praca i inne obowiązki mnie ograniczają)

czy przy 3 treningach w tygodniu da się rozwijać nadal w tym sporcie jakim jest kulturystyka (amatorska)????????????
i myślę nad taką rozpiską (tak w skrócie), na 3 dni to nie jest trudne coś wymyślić

pon. barki, biceps, przedramię
śr. klatka, triceps, brzuch
pt. plecy, nogi

Zmieniony przez - kamil636 w dniu 2012-08-12 19:42:46

Zmieniony przez - kamil636 w dniu 2012-08-12 19:43:55

Zmieniony przez - kamil636 w dniu 2012-08-12 20:54:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3891
Witam czy w treningu 5x5 moga byc waskie przedzialy miedzy seriami ? np dodawac do nastepnej seripo 2 kg ? czy musi to byc min 5 kg ? chodzi mi o takie cwiczenia jak np przysiady czy mc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
no, chyba, ze Twoje rekordy oscylują w granicach 50kg. to można- tylko pytanie co to ma wspólnego z jakimkolwiek zaawansowaniem...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

electro
Polecane artykuły