SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231799

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40930
Ballomus masz może linki do jakiegoś filmiku przedstawiającego wycisk zamaszysty? mniej więcej wiem o co chodzi, bo widziłem kiedyś w dzienniku Huberta, jednak chciał bym przyjrzeć się nieco dokładniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
a ktory twoim zdaniem lepszy jest plan ten co ja mam czy ten co Ty podales ? bo jak ten moj to go zostawiam

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Ballomus masz może linki do jakiegoś filmiku przedstawiającego wycisk zamaszysty? mniej więcej wiem o co chodzi, bo widziłem kiedyś w dzienniku Huberta, jednak chciał bym przyjrzeć się nieco dokładniej.

Niestety, to cwiczenie z jednego z eksperymentow i takowych filmikow pewnie nie ma.
No ale jeśli Hubert je wykonywal, to na pewno możesz się na tym wzorowac.

a ktory twoim zdaniem lepszy jest plan ten co ja mam czy ten co Ty podales ? bo jak ten moj to go zostawiam do tego tematu.

Nie da się powiedziec, który jest lepszy. To zalezy w głównej mierze od Ciebie – czy chcesz dac ramionom osobny ekskluzywny dzien, czy może chcesz je trenowac po treningu większych grup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1230
czy taki plan treningowy poprawi najwazniejsze grupy miesniowe
pon : nogi -przysiad 8,8,6

klata - WL 8,8,6

plecy -wiosło 8,8,6

wtorek : barki zaa karku 10,8,6
unoszenie bokiem 8,8,8

biceps uginanie sztanga stojac 10,8,8
uginanie ramion na lawce 45* 10,8,6

triceps prostowanie ramion na wyciągu 10,8,8
prostowanie w opadzie 10,8,6

piątek : nogi -przysiad 10,8,8

klata - sztanga skos 40* 10,8,8

plecy - mc 8,8,6,4

wierze w mądrych ludzi słowa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
witam. mam takie pytanie co do rozkładu partii. chciał bym sobie rozpisać plan z superseriami bo bardzo fajnie mi się ćwiczy takim planem łapy i odnotowałem spory progres na tych partiach. i nie wiem jak rozpisac dni treningowe i jakie partie łączyć w tych ss wiem na pewno ze biceps triceps , klatka plecy chyba ...... wiem że to trening dla mocno zaawansowanych mimo to chiał bym spróbować takiego rozkładu. mogę ćwiczyć 5xtyg jeśli będzie taka potrzeba. z góry thx za propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Zymek

Twoj staz, cos wiecej o sobie?

Z tego co zrozumialem, to na razie robiles tylko ramiona w superseriach. Jednak klatka-plecy czy przod-tyl uda to zupelnie inna bajka, moze byc po prostu za ciezko

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-08-31 17:47:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
staż to jakieś 5 lat mam teraz 18 więc nie jest to 5 takie jak może się wydawać :D myślę że sam wiesz jak się ćwiczy w piwnicy w wieku 13 lat. ale z roku na rok jest coraz lepiej w sumie to sam nie wiem czy jestem gotowy na taki plan. ale podoba mi się taki konspekt przy łapach na dodatek jest progres więc się nad tym zastanawiam. moje wyniki to: 150 płaska 220+ mc ~200 przysiad wymiary: łapa 42 pas 87 waga 87 wzrost 180
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Zymek

Mogloby to wiec wyglądać mniej wiecej tak:
Pon: przod/tyl uda + prostowniki
Wt: klatka/gora plecow
Sr:
Czw: barki + brzuch
Pt: triceps/biceps
Sb
Nd

Dzien nog
1. Forma przysiadu
1. Forma martwego ciagu
2a. Hack-przysiady/suwnica
2b. Zuraw
3a. Prostowanie
3b. Uginanie
4a. Wspiecia stojac
4b. Odwrotne wspiecia

Ewentualnie lydki mozna przeniesc na inny dzien, jesli byloby po prostu za duzo.

Dzien klatki/gory plecow
1a. Pompki na poreczach
1b. Podciąganie na drążku
2a. Wyciskanie sztangi na skosie
2b. Wiosłowanie sztanga
3a. Rozpietki
3b. Podciąganie hantli do klatki lezac na lawce
4. Szrugsy

Pomiedzy 1a. i 1b. robisz przerwe około minuty, na pierwszych treningach może nawet troche wiecej, po skonczeniu 1b okolo 2 minut przerwy.

W obu przypadkach przerwy pomiedzy 2a. i 2b. moga wynosic okolo 30-45 sekund, pomiedzy 3a. i 3b. w miare mozliwosci mniej.

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-09-01 16:23:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
Ok wygląda ciekawie tylko boje się przetrenowania ale chyba spróbuje thx za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Ok wygląda ciekawie tylko boje się przetrenowania ale chyba spróbuje thx za rady.

Plan na pewno intensywny. Dobierz serie i cwiczenia pod siebie, zapewnij wlasciwa diete i regeneracje, po 4 tygodniach zmiana. Rosnij zdrowo!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium