SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229340

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Został skasowany przez autora i nic mi nie wiadomo aby ktoś go miał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
oo to nie fajnie... ale ulozylem sobie plan na podstawie atrykulu a redukcji ktory jest podwieszony. Dobra i ostatnie pytanie. Czy dawkowanie treca cm3(1250) moze wygladac tak: DT 4 kaps rano na czczo i 4 kaps po treningu. A w DNT 4 kaps na czczo. I chodzi mi o to czy dorzucic jeszcze 4 kaps w DNT w godzinach treningu czy wystarcza te 4 rano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Hubert81Skończyłem cykl masowy, typowy split. Teraz chciałem zrobić trening siłowy mający na celu wzrost siły i w każdym bądź razie nabicie mięśni (może dorzucić 1-2kg). Czyli dropy w ostatnich seriach mogę również wykorzystać przy ławeczce płaskiej, MC, a co z push pressami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
W jednym ćwiczeniu wielostawowym na kazdym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Po ile powtórzeń wykonywać po dropie 8-10, czy na maxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347407
Maks.

Tylko nie w tym znaczeniu że już nie możesz to zarzucasz,skaczesz,ktoś ci pomaga.....

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2011-06-25 14:54:23

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1028
Witam wszystkich:)Mam pytanie odnosnie dawkowania kreatyny na masie...Ile i kiedy ja stosować najlepiej?Jakie polecacie?Podajcie konkretne przykłady kreatyn tzn firmy i nazwy...z góry dziękuję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dział "Suplementy".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 608
Co zajmuje mniej czasu? Przeciętny trening split czy przeciętny fbw (nie ćwiczyłem jeszcze takim)? A może jakiś inny trening na mase. Zależy mi na tym ze względu na bark czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347407
Imo to fbw zajmuje dłużej-same przysiady,ciągi to połowa treningu.

Jeżeli brak czasu-obetnij izolacje do minimum.Same podstawy+jakieś uzupełnienie.
Nawet ss mile widziane jeżeli staż pozwala.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium