SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231061

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
A chciałbym się jeszcze zapytać o technikę 5x5 czy tutaj ciężar może być stały czy progres 60%,70%.80%,90%,100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Twój wybór.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
Jak wyglada sprawa z miesniami po treninu na drugi dzien? Czy u niektórych z was tez są mniejsze obwodowo?Robie trening na mase ,wczoraj dowalilem ostro niemal kazdy do zalamania i dzisiaj bardzo szczuply sie zrobilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może to tkanka tłuszczowa spadła ;) bo ja z reguły wtedy jestem bardziej na pompowany ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
nie mam pojecia. moze to te mikrourazy . Im wieksza intensywnosc tym jestem na drugi dzien mniejszy obwodowo. Wk%$ace to jest . Mam nadzieje ze wyjdzie na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no tak, może by się mierzył co godzina

wiadomą jest rzeczą że istnieją pewne wahania- dlatego aby pomiary były miarodajne muszą być w ykonywane w pewnych- dłuższych- okresach; np. co miesiąc, jak i w podobnych warunkach... to wystarczy

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2013-03-03 12:40:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13930
Witam ! Zastanawiam sie jak rozplanować redukcje :) sytuacja wyglada tak:
obecnie jestem w 2 tyg na masówce :) która kończę koło 30 marca, od razu wchodzie na utrzymanie 1 miech na krecie, czyli do końca kwietnia [ wiadomo o co chodzi ;)] Potem trzeba zrobić tydzień przerwy i od 2 tyg. maja wpadam na redukcje na Pes Alphamine. Z tym że czasu mam tylko do 15 czerwca bo wylatuje na urlop do Egiptu. pytanie czy tak zostawić ten plan jak jest czy skrócić powiedzmy ten czas utrzymania na kreatynie, żeby jka najdłużej być na redukcji, nie zależy mi na kracie, ważne, żeby po prostu brzuch był płaski :) do zrzucenia jakieś 6 kg, fat na poziomie 20 % chciałbym zejść tak do 13 przynajmniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
Witam mam pytanie - jaką polecacie kreatyne bo brałem tą z vitamax'a a teraz spróbował bym czegoś nowego. Druga sprawa to czy opłaca się kupować przedtreningówkę, bo jest to znaczny koszt ale czy tak bardzo potrzebny a jeśli już to czy "Olimp RedWeiler" będzi git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22755
planuję od jutra zacząć nowy trening tj. 4 albo 5 dni treningowe, Split partia 1x w tygodniu? czy to dobry pomysł? Ostatni mój plan to był 4 dniowy split partia 2x w tygodniu.
Teraz myślałem to rozpisać tak, Pon:Klata, Wt:barki + biceps, śr wolne, Czw:Plecy+przedramię, Pt:tric +barki, Sobota:nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
bioly99
planuję od jutra zacząć nowy trening tj. 4 albo 5 dni treningowe, Split partia 1x w tygodniu? czy to dobry pomysł? Ostatni mój plan to był 4 dniowy split partia 2x w tygodniu.
Teraz myślałem to rozpisać tak, Pon:Klata, Wt:barki + biceps, śr wolne, Czw:Plecy+przedramię, Pt:tric +barki, Sobota:nogi


Skąd to mamy wiedzieć,nie znając żadnych istotnych informacji o tobie?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium