SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231238

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 324 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10064
jak wyglada wyciskanie olimpijskie na klate?

Nie trzeba być większym żeby wygrać ,wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
HoganiskO

Jeżeli rzeczywiście chcesz przećwiczyć cały zespół łydki(piszczelowe,brzuchate,płaszczkowate)-3ćw. mogą być ok.

Tylko ja bym jakoś rozdzielił trening.

Kwestia powtórzeń jest indywidualna.Ale na większość osób działają zakresy rzędu 20/30p.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4286
Dzieki ronie.Cwiczylem standardowo jednym cwiczeniem i nie wydaje mi sie zeby to wystarczylo:/ a wstawiam im konkretnie. Myslalem zeby zrobic:
- wspiecia na palce ze szt. na barkach 4 serie ciezko 8-10 powt.
- osle wspiecia i tu juz wiecej 20 up powt.
- wspiecia na palce w siadzie kazda noga osobno 20 up powt.
robie tak 2gi tydzien i "fajnie" bola lydki, nie umieram jakos strasznie ale czuje ze wykonalem dobra robote:D zastanawiam sie czy tak jechac dalej, nie moge robic lydek 2 dni w tyg. bo mam 4 treningi pod rzad:/
pozdrawiam

"Lecimy k***a Tutej" xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2054
Czy przy wadze 85kg, wzrosci 185cm, stazu niewiele ponad 2 lata z przerwami, ostatnio pol roku regularnego treningu z osiagami: MC - 130kg, SQ - 100kg i WL - 95kg moge sie brac za trening nastawiony na sile wlaczajac w niego power cleana czy jest to dla mnie niebezpieczne ?

Kontuzji brak.
Knife pisal o 100 w WL, 150 w przysiadzie i 180 w MC zanim sie zacznie trenowac z priorytetem sila, ale jakos ciagnie mnie do tej sily :<


Zmieniony przez - kunscik w dniu 2011-06-21 23:26:59

Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten, kto daje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Myślę że głownie chodzi tu o technikę i opanowanie ciężaru niż o sztywne ramy. Jeżeli ćwiczysz juz jakiś czas i czujesz się na siłach to czemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
deimien

Wl nie jest konkurencja olimpijską.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2054
Dzieki za szybka odpowiedz. Po tygodniowej przerwie zabiore sie prawdopodobnie za 5x5 :)

Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten, kto daje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Hubert, ale paraolimpijska juz tak.
Ale w kwestii pytania, to pierwsze slysze o czyms takim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Witam,

Lepiej podzielić trening tak:
Pon Klata,barki,triceps,brzuch ciężko
Wt Nogi,Plecy,biceps,przedramię lekko
Śr Wolne
Czw Klata,barki,triceps,brzuch lekko
Pt Nogi,Plecy,biceps,przedramię lekko
Sob Wolne
Nd wolne

Czy lepiej tak:
Pon Klata,Barki
Wt Plecy
Śr Wolne
Czw Biceps,Triceps,Brzuch
Pt Nogi,przedramię
Sob Wolne
Nd Wolne

Tutaj rozłożenie partii na poszczególne dni może być inne(jak najlepiej? Dodam,że wolałbym barki z klatą bo mam problemy z izolacją klatki od barków).

Która opcja jest lepsza?? Jestem otwarty na propozycje inne jeśli ktoś ma dobrą:) Ogólnie mogę ćwiczyć 5 dni w tygodniu taki cykl 2 miesiące,weekend wolny.Tą pierwszą opcją ćwiczę aktualnie ale przy nogach z plecami ciężko się wyrobić w godzinę i ogólnie ciężko dobrze zrobić taki trening:P

Z góry bardzo dziękuje za pomoc:)



Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2011-06-24 12:37:25

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium