SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230046

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 347
moze mi ktos odpowiedziec?

"To Twoja walka,Twoje życie...Nigdy na dnie,zawsze na szczycie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
naprawdę nie potrafisz tego okreslić- nawet w przybliżeniu...

spraw jest i ogolna i indywidualna; mogą one ksztaltowac się do 30sek. do az 5 minut...

przecież zalezy to od rodzaju treningu, zdolności adaptacyjnych organizmu[wytrenowania], zakładanego celu, zaawansowania, uzywanych obciązeń, metody treningowej...i pewnie kilku innych rzeczy.

my,sle, ze osoba taka jka Ty, ktora nie potrafi tego rozeznac jest w całej rozciągłości osoba poczatkującą i rzcej nie będa potrzebne ani całkiem długie, ani całkiem krótkie przerwy- więc od 1-2 minut wystrczyc powinno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2049
Huber81 mylisz się dieta jest, oraz technika poprawna(wiem jak się wykonuje ćwiczenia ) moim zdaniem są ćwiczenia które działają bardziej, a które mniej na każdego :) więc jakie są jeszcze dobre ćwiczenia na triceps oprócz owych?

Zmieniony przez - aRadd w dniu 2011-01-09 14:50:47

Życie to ciągła walka! Walcz i nie poddawaj się choć byś miał upaść
ze zmęczenia, jeśli tak podnieś
się, zwycięż i zadziw wszystkich!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 347
ok dzieki apokalipsa ja wiem dla mnie przerwy 70 sekund sa w sam raz planowana ilosc powtorzen zrobie i ciezar tez jest odpowiednio dobrany.i sadze ze taka przerwa jest odpowiednia..

chcialem sie tylko pare spraw dowiedziec..

a moj staz to 1,5 roku wiec juz wiem jak dobierac odpowiednio ciężary..
dzieki

pozdrawiam

"To Twoja walka,Twoje życie...Nigdy na dnie,zawsze na szczycie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
aRadd

Zaglądałeś do atlasu ćwiczeń?
Choć i tak chcesz zrezygnować z 3 podstawowych ćwiczeń na triceps.Niemożliwe że ani to ani to nie działa.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2011-01-09 17:39:42

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2049
zaglądałem :)
Nie mówię, że chce zrezygnować, tylko pytam o jakieś ćwiczenia, które mogą bardziej pobudzić mięsień. Z pompek na pewno nie zrezygnuje, z wyciskania wąsko raczej tez. ale chciałbym zastąpić ściągnie linki wyciągu górnego na triceps jakimś lepszym ćwiczeniem.

Życie to ciągła walka! Walcz i nie poddawaj się choć byś miał upaść
ze zmęczenia, jeśli tak podnieś
się, zwycięż i zadziw wszystkich!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dlaczego?

Poza tym dałbym jakieś 1 z wielostawowych ćw.-pompki albo wycisk w wąskim.Dalej może być ten wyciąg-dla odmiany z liną i np. pompki w podporze tyłem z progresją.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2049
Mam te 3 ćwiczenia, dołożyć czwarte czyli te pompki w podporze?
Bo szukam jakiegoś nowego ćwiczenia, którego jeszcze nie robiłem, te pompki robiłem kiedyś i szło całkiem nieźle. Masz może jakieś innowacyjne ćwiczenie wykonywane najlepiej wolnym ciężarem lub na wyciągu.

Życie to ciągła walka! Walcz i nie poddawaj się choć byś miał upaść
ze zmęczenia, jeśli tak podnieś
się, zwycięż i zadziw wszystkich!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tp 4 nie ma sensu pakować.

Próbowałeś tate press?Zamiast tego wyciągu by pasowało.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium