SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231361

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970
Czy kiepskie wyniki w przysiadzie ze sztangą na barkach mogą wynikać z czegoś innego niż techniki?

Wynika to z tego, że masz jeszcze zbyt słabe nogi na większe ciężary, powodem może być olewanie tej partii we wcześniejszych cyklach.

tangpo90

Nie ten dział.

https://www.sfd.pl/Odżywki,_Suplementy-f12.html

Ale z mojej strony mogę powiedzieć tak, że używam białko Megabol - Quattro pro econo, zakupiłem dwa wiadra po 1800g. Białko smaczne, rozpuszcza się dobrze, piany mało, która schodzi w bardzo krótkim czasie, i waga idzie bardzo fajnie, no i cena bardzo dobra.

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17053
Mam pytanie
Czy moglbym cwiczyc takim planem ?
wtorek : plecy
czwartek : klata (porusz swoja klate) + biceps (porusz swoj biceps)
sobota (barki + triceps)
niedziela : nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2354
Dzieki za odp Sopel_90 dokonałem wyboru dzieki przepastym zasobom forum :)
Co do miernych wyników w przysiadzie to prawie na pewno wynika to z zaniedbania jw. Ja mam np. ten problem że gdy czynie jakieś postępy w przysiadzie zaczynam czuć kolana i musze odpuścić. Uzupełniam to wtedy prostowaniem nóg na ławce, bieganiem i porządnym rozciąganiem. Cóż jeśli nie można mieć byczych ud to niech nogi będą chociaż szybkie, rozciągnięte i nie zalane fatem.

duży człowiek - dużo zjada
wielki człowiek - mądrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kox1234

nogi bym zamienił kolejnością z barkami... i mimo wszystko triceps z bicepsem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
Witam
Mam do was pytanie.Posiadam takie suplementy ,którymi są:
ZMA original (90kaps.)
Bcaa G-Force (225g) Trec
L-glutamine (200g) Trec
Jak ma to dawkować i w jakich porcjach.Wiem że ZMA na noc żeby była lepsza regeneracja. 3kaps

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Napisz w dziale:Suplementy .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17053
Mam pytanie. Nie odczuwam zakwasow po treningu. Wczesniej mialem duze np. na klatce a teraz nic. Wzialem sie teraz za diete. Brak zakwasow moze spowodowany byc dobra diete czy zlym treningiem ? Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600
to raczej normalne organizm przyzwyczail się do cwiczen które wykonywales zmien cwiczenia badz zmodyfikuj te co teraz masz zmiana iloscia seri powtorzen .

Co cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Brak "zakwasów" może faktycznie wynikać z dostatecznej podaży składników odżywczych, ale przy tak szczątkowych informacjach o diecie, treningu i całej reszcie można gdybać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2049
Witam mam takie pytanie nie wiem czemu ale bardzo dużo masy mi idzie w nogi 3 miesiące wcześniej przed zaczęciem dobrego treningu i diety(wcześniej była przerwa) np. w udzie miałem 50 cm w łydce 32 cm. po 3 miechach mam ponad 60 cm w udzie i ponad 40 w łydce góra urosła również ale nie tak jak nogi. Wiadomo uda to bardzo duży mięsień i bardzo szybko rośnie, ale aż tak ? i co tu zrobić, gdyż już 5-10 cm na gorze mi się uda stykają a między kolanami jest jakieś 5 cm przerwy (i już nie mówię tu o tym, że wszystkie włosy wewnątrz ud mi wytarło )

Życie to ciągła walka! Walcz i nie poddawaj się choć byś miał upaść
ze zmęczenia, jeśli tak podnieś
się, zwycięż i zadziw wszystkich!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium