SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231236

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1811
pomozesz rozpisac trening na głowe długą? bo głowa krótka dochodzi do przedramienia a długej brak pare cm dobrych czyli długa to zewnetrzna?

Zmieniony przez - sterydinho w dniu 2011-05-24 20:56:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
chyba znalazłem ten art; myslę, ze w nim znajdziesz odpowiedź; warto przeczytać bo jeśli tio ten to dyskusja dość ciekawa i nauczysz się czegoś- a gdybys miał ułożony na gotowo to nie dałoby Ci to takiej korzyści;

https://www.sfd.pl/Biceps__Głowa_Krótka!_Gdzie_ona_jest_-t572582.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1811
to wywnioskowałem taki trening

1.uginanie z linką wyciągu d. wąski uchwyt, łokcie szeroko) 3x10-8
2.uginanie ramion z supinacją nadgarstka 3x10-8
3.młotki 3x10-8

bedzie git? kolejnosc dobra czy dac mlotki 2. a supinacja 3. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Siema, krótkie pytanie.
Chciałem aby trening trica był konkretny i nie wiem czy dobrze dobrałem ćwiczenia... Trenowałem przed 2,5letnią przerwą od treningów wyłącznie hst i fbw, także wiedza uleciała i wolę się upewnić.

3 po 3 serie
podciąganie na poręczach
ściąganie wyciągu górnego linkami
unoszenie hantla w opadzie

trening tricepsów wykonuję z klatką.

thx z góry za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Trenowałem przed 2,5letnią przerwą od treningów wyłącznie hst i fbw, także wiedza uleciała i wolę się upewnić

Tak wiec wracasz do treningow po przerwie? Jesli tak, to przynajmniej przez te pierwsze kilka tygodni trenuj cale cialo na kazdej sesji.
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1811
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ballomus 3 miesiące trenowałem "lekko" w tym 2 miesiące całe ciało na każdej sesji, żeby właśnie przygotować się do normalnych treningów. Sorry, że nie sprecyzowałem tego. Jeżeli chodzi o kolejność ćwiczeń i same ćwiczenia to jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
sterydinho

raczej zacznij od młotków- wąsko; tzn. na szer. ciała lun nieco wężej

potem możesz zrobić uginanie z supinacją

na koniec modlitewnik z łokciami na szer. barkow z nadgarskami odwiedzionymi na boki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Chaczyk

to ma być split -raz w tygodniu- czy inny podział- np. kazdej grupy 2x wq tyg.[raczej polecane]?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Aktualnie trenuję 3 razy w tygodniu, każdą partię raz na tydzień.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium