SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ja się staram nie robić przerw w dosłownym tego słowa znaczeniu. Raczej lżejszy trening robię. Chociaż tak czy inaczej czasem jakieś przerwy wpadną niespodziewane i na to się nie ma wpływu - choroby, wyjazdy itp.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
jaka przerwa musi być miedzy cyklami siłowymi? Osobiście robię cykl niemieckich ciężarowców, 4 miesiąc (cykl trwa 1miesiąc odstęp tygodnia między nimi) i co miesiąc idzie 5kg a specjalnego zmęczenia klatki nie czuje lecz przypływ energii jest. Jak będę robił tak dalej to zakatuje swoja klatkę? Oczywiście masywność klatki i wielkość jest na dużym+.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Klatce wystarczy kilka dni aby się zregenerowała w pełni.Gorzej kiedy nadpalisz układ nerwowy.Jeżeli czujesz chęci do treningu,progres się utrzymuje-trenuj dalej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34918 Napisanych postów 89861 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940248
witam...
mam prosbe aby ktos ocenil moje treningi,chodzi mi o dni treningowe..
wyglada to tak
poniedzialek-klatka
wtorek-biceps triceps przedramie
sroda-nogi
czwartek-barki
piatek-plecy
sobota-wolne
niedziela-klatka
wtorek-biceps triceps przedramie
.....itd....
co wy na to?

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2013-06-25 18:59:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9075
Co sądzicie o taki układzie planu ?

Poniedziałek : Klata,barki
Wtorek: Plecy
Czwartek : Biceps, triceps, przedramiona
Sobota: Uda,łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rozklad dobry- rzekłbym dość "pospolity", można ew. jeszcze dzielić barki, choć nie jest to konieczne, brakuje weń tylko m. brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34918 Napisanych postów 89861 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pawel82
witam...
mam prosbe aby ktos ocenil moje treningi,chodzi mi o dni treningowe..
wyglada to tak
poniedzialek-klatka
wtorek-biceps triceps przedramie
sroda-nogi
czwartek-barki
piatek-plecy
sobota-wolne
niedziela-klatka
wtorek-biceps triceps przedramie
.....itd....
co wy na to?

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2013-06-25 18:59:14


w sumie mógłby być, chć są spore wahanie objętości- klatka, barki, osobno, plecy, nogi też niby osobno lecz sa to grupy wymagające o wiele większego wysiłku, dodałbym więc do tych ktore same z siebie są w treningu dość skoromne, cos mniejszego, np. brzuch, łydkę itp... [można wrzucić nawet te grupy dwa razy w takim cyklu jesli byłoby to uzasadnione]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34918 Napisanych postów 89861 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940248
tzn brzuch robie prawie codziennie po kazdym treningu
rozlozylem tak dni treningowe bo robie je dosc intensywne
dzieki za odpowiedz

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2013-06-26 20:29:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie żartuj, brzuch to też mięsień, trenuje się go podobnie albo wręcz tak samo jak i inne, w przeciwnym razie i brzuch nie wygląda tak jak mógłby i reszta też jest pewnie troszeczkę zagrożona...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium