SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230010

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 608
Obetnij izolacje? Ale chodzi ci o normalny split, bo w fbw wiadomo, że ich nie ma. Możesz zarzucić link o tym ss, bo nie słyszałem. Do tej pory ćwiczyłem normalnymi splitami na masę. Teraz chcę spróbować czegoś innego. Fbw odpada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Chodziło mi o superserie.

Możesz robić fbw,tyle że wspomniałeś coś o braku czasu,więc można coś poobcinać.

Ewentualnie na 3 dni push/pull/legs.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2011-06-26 21:35:57

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 608
Ok, dzięki :) Dalej sobie poradzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2054
1. Przy redukcji czy to FBW czy split przy bilansie zblizonym do zera progresowanie z ciezarem jest raczej malo mozliwe, wiec ciezar powinno sie dobierac intuicyjnie poprostu zeby trening byl ciezki w celu podtrzymania miesni np. na zasadzie Rampy, tak ?

2. Czy mozna cwiczyc w nastepujacy sposob:
-2 miesiace trening na sile, bilans dodatni
-miesiac redukcyjny - tu pytanie czy plan sie zmienia czy dalej zostaje na np. treningu 5x5 Bill'a Stara poprostu bez progresji czy tez daje jakies FBW czy splita

Mozna pogodzic cykliczny bilans kaloryczny przy priorytecie sila ?

Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten, kto daje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
Witam mam problem z ramionami , notabene chcialbym zwiekszyc ich grubosc , probowalem sporo alternatyw jak superserie , rozne laczenia itd , ale zazwyczaj malo skutkowaly . Staz mam 2-letni i bardzo bym prosil o jakis sprawdzony na kims plan , lub plan z priorytetem na rece

Zostaw swoje ego przed drzwiami nawet jeśli jesteś wielkim sku*w*s*nem !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
1. Przy redukcji czy to FBW czy split przy bilansie zblizonym do zera progresowanie z ciezarem jest raczej malo mozliwe,

może i nie jest to najłatwiejsze, zależne też od wielu czynników, jednak jest możliwe

wiec ciezar powinno sie dobierac intuicyjnie poprostu zeby trening byl ciezki w celu podtrzymania miesni np. na zasadzie Rampy, tak ?

można rampe, można i inne metody, ciężr,czy ogólnie progres faktycznie należałoby ustalać ostrożnie


2. Czy mozna cwiczyc w nastepujacy sposob:
-2 miesiace trening na sile, bilans dodatni
-miesiac redukcyjny - tu pytanie czy plan sie zmienia czy dalej zostaje na np. treningu 5x5 Bill'a Stara poprostu bez progresji czy tez daje jakies FBW czy splita


można, plan napewno powinien ulec pewnym zmianom

Mozna pogodzic cykliczny bilans kaloryczny przy priorytecie sila ?

tutaj oczywiście największe znaczenie będzie miało właściwe dostosowanie odżywiania względem celu określonego w danym cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Troyan1990

aż tak bardzo odstają skoro trenujesz tylko dwa lata...

podaj podstawowe wymiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
Apokalipsa , chodzi mi tylko o zwiekszenie ich grubosci droga treningu , wiadomo co za tym idzie powiekszenie objetosci . Wszystko podroslo tylko nie lapy . Mam 180 cm wzr i 82 kg wagi , reka 40 cm a luzem 36

Zostaw swoje ego przed drzwiami nawet jeśli jesteś wielkim sku*w*s*nem !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
z plecami najczeciej raz w tygodniu uginanie stojac 3x modlitewnik 3x i rotacyjnie albo o kolano , albo na bramie , albo mlotki .

Zostaw swoje ego przed drzwiami nawet jeśli jesteś wielkim sku*w*s*nem !!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium