SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229429

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Jak chce mieć w HST i przysiad i mc sumo to jak to połączyc?
Bo w hst chyba sie nie dzieli na zestawy.

na jednym treningu przysiad a na drugim mc?
a moze w jednym całym cyklu (6 tygodni) przysiady i w nastepnym mc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
hst nie jest tylko dla poczatkujacych przeciez
nie robilem jeszce tego treningu

wydaje sie mi on porządnym, rozsądnym treningiem

odpowiedz na pytanie jak mozesz
ale chyba nie bede kombinowal tylko zrobie w jednym cyklu 6 tyg. siady a w drugim mc

Zmieniony przez - hilde w dniu 2011-01-14 18:40:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eloszka taka mnie myśl dręczy mineło 8 tyg. zmieniam troche trening :)

wyciskanie płasko to dla mnie cwiczenie ktore daje mi tylko sile i robie je sporadycznie :) moge zrobic to tak ze jednego tygodnia bede robil wyciskanie hantlami plasko a drugiego na plasko zrobie klatke sztanga ale z dropsetem to dobry pomysl i taki dropset w ostatniej serii czy przez 4 serie ktore zalozylem do wykonania .jest sens cos takiego robic jako 2 cwiczenie bo zaczynam od wycisku sztangki skos dodatni .

robił to już ktoś , jaki efekt ?

i jak możecie to wytłumaczcie co to cwiczenie asystujace . rozumiem po nazwie ze glowna partia cwiczona . jest wspomagana inna partia. ale np. rozpietki to izolacja wiec jakie cwiczenie jest asystujacym ?

Zmieniony przez - suarez1 w dniu 2011-01-15 17:26:08

Zmieniony przez - suarez1 w dniu 2011-01-15 18:10:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jeżeli wyc. na płaskiej nie działa(przy dobrej technice oczywiście)-wywal,nic prostszego.
W to miejsce hantle,wyc. skos lub dipsy-arsenał masz duży.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening mam taki

skos gora
i tu bede robil hantlami lub te dipsy :) ( moge tez robic zwykle pompki na uchwytach i nogi wyzej od głowy ? - tak do tej pory robiłem bo nie byłem przekonany co do dipsów )

i potem robie skos w gore lub w dół rozpietki
i na koniec krzyzowanie linek bramy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Przeczytaj w art. pod moją wypowiedzią o technice pompek i korzyściach płynących z ich wykonania.

I zrobiłbym tak:

1.Wyc. skos góra 6p
2.Dipsy 8p
3.Rozpiętki skos góra 10/12pp

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytałem juz się naumiałem oglądnąłem kilka filmikow . lokcie blisko pochylony :D

ogarne i zastosuje na treningu . dzieki za pomoc

właśnie układam nowy plan . naszło mnie pytanie bo jestem przy pleckach jakże ważnych

hm . postanowilem w cwiczeniach podstawowych robic 10/8 -6 powtorzen

asystach 10

izolacjach 12-15

ile serii oraz ile powtorzen w kazdej z nich na szrugsy ?

robiłem zawsze 4 serie 12-8 , wystarczy takie coś ?

Zmieniony przez - suarez1 w dniu 2011-01-15 21:32:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
Mam pytanie odnosnie bicepsa czy takie ćwiczenia będą dobre:
1.Uginanie hantla siedziąc z supinacja 4s (lub stojąc)
2.Uginanie hantli siędząc na ławce skośnej 4s
i jescze uginanie o kolano 4s.
Cwicze split 4 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Ted

Cos wiecej o sobie? Jak wyglada caly podzial tygodniowy? Dlaczego zrezygnowales ze sztangi?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium