SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229895

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5893
Czyli połączenie ich ma sens?
Czy to praktycznie te same ćwiczenia
No w sumie dobre porównanie, to wyciskanie sztangielek na poziomej i sztangi na poziomej, nibo to samo, a inaczej działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wedle uznania i priorytetów.

Podziałów jest za dużo aby wszystkie tutaj wymieniać.Pierwszy z brzegu-Push/Pull/Nogi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
mam pytanie do jakiej wagi na masie ( same mięśnia ) można dojść bez stosowania sterydów mając 182 wzrostu i srednią genetyke . tak w przyblizeniu a moze ktos poda swoja wage maxymalna o podobnym wzroscie z góry dziekuje

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
85-88 kg, 7-8% bf.

Pytanie lekko z dupy

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie ma tutaj jasnowidzów

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
a ktos wyjasni mi dokladnie czym roznia sie dipsy klatkowe od tych na trica? bo technika mi kuleje:/

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no ale bez przesady- różnią się one znacznie i należałoby zadać sobie trud aby odszukać różnice... wszak jest to dość podstawowa kwestia która właściwie można z powodzeniem umieścić w początkujących.... popatrz na dobre ibnstrukażowe filmiki a różnicę zauważysz gołym okiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Od dwóch treningów robię właśnie to ćw. co na filmiku i nurtuje mnie jedna myśl, czy w fazie negatywnej powinienem prostować rękę?

Pierwszy raz mam do czynienia z tym ćw. i muszę przyznać, że chyba lepszej izolacji na biceps to nie ma.







Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2012-10-17 15:53:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Trochę nie rozumiem pytania.

Przecież prostowanie to negatyw,więc jak możesz nie prostować?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium