SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
Rozpiszę w podpunktach i jak możecie to też tak odp , będzie łatwiej.

1.Chodzi o trening aerobowy w czasie budowania masy mięśniowej.
Jedni piszą żeby wykonywać po 20 minut w celu podkręcenia metabolizmu inni piszą , że po 30 minut - jak jest na prawdę?
2.Na czym najlepiej wykonywać aeroby po treningu siłowym , lepiej biegać , rowerek czy też szybki marsz na bieżni czy preferujecie coś jeszcze innego?
3.Sugerować się spalonymi kaloriami w czasie aerobów? Ktoś mi pisał , żebym się tym nie sugerował , bo te maszyny tak na prawdę piszą głupoty.
4.Jeśli zaczynamy trening siłowy to przede wszystkim trzeba zrobić dobrą rozgrzewkę. Na początku trzeba podnieś krążenie. Czyli gdzieś z 5 na maszynach aerobowych. I teraz czy można robić tą początkową rozgrzewkę (5minut) na maszynie na której będzie się później robiło aeroby czy też powinna być to inna maszyna? Jak tak to jaką polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Piter_1988
Panowie, krótko i na temat. Gdzie dać aeroby? W treningowe po siłowym? Czy może tylko w nie treningowe? Cel na najbliższe tygodnie, miesiące, lata - masa bez zbędnego balastu.


jak masz mozliwośc to w nietreningowe. jednak wykonując po treningu oszczędzasz czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
siuvax
Rozpiszę w podpunktach i jak możecie to też tak odp , będzie łatwiej.

1.Chodzi o trening aerobowy w czasie budowania masy mięśniowej.
Jedni piszą żeby wykonywać po 20 minut w celu podkręcenia metabolizmu inni piszą , że po 30 minut - jak jest na prawdę?
2.Na czym najlepiej wykonywać aeroby po treningu siłowym , lepiej biegać , rowerek czy też szybki marsz na bieżni czy preferujecie coś jeszcze innego?
3.Sugerować się spalonymi kaloriami w czasie aerobów? Ktoś mi pisał , żebym się tym nie sugerował , bo te maszyny tak na prawdę piszą głupoty.
4.Jeśli zaczynamy trening siłowy to przede wszystkim trzeba zrobić dobrą rozgrzewkę. Na początku trzeba podnieś krążenie. Czyli gdzieś z 5 na maszynach aerobowych. I teraz czy można robić tą początkową rozgrzewkę (5minut) na maszynie na której będzie się później robiło aeroby czy też powinna być to inna maszyna? Jak tak to jaką polecacie?


1. 20 minut po siłowym wystarczy.
2. Rower, orbitrek lub szybki marsz na bieżni.
3. Nie, to bzdura.
4. Bez różnicy. Rozgrzewka to osobny element treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
To mogę sobie na poczatku rozgrzewki wejść na orbitrek lub bieżnie i robić sobie 5 minut zeby poprawic krazenie i pozneij rozgrzewka stawow? Rowerek wtedy bardziej odpada , bo to mnie bardziej rozgrzeje chyba :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Hubert81 - git, jednak dobrze myślałem. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12992
Pon : klatka + lekko plecy
Wt:barki
Sr:wolne
Czw plecy + lekko klata
pt : bic tric +przedramie
sob: nogi

Jakby to dobrze rozpisac : priorytet na klate i plecy . Prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Panowie jeszcze jedno pytanie. Czy dobrym pomysłem jest przy treningu dzielonym mieć dwie wersje planu? Różniły by się ćwiczeniami, raz ćwiczyłbym 1-wersją, raz 2-wersją i tak na zmianę co tydzień.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2012-12-15 23:13:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
Witam

Może to trochę śmieszne pytania ale jedli mówią tak inni inaczej , czy np jak wyciskam na klate to prostować ręce czy nie ?

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
Co bardziej wplywa na budowanie masy mięśniowej , technika czy większy ciężar kosztem techniki ?

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Piter_1988
Panowie jeszcze jedno pytanie. Czy dobrym pomysłem jest przy treningu dzielonym mieć dwie wersje planu? Różniły by się ćwiczeniami, raz ćwiczyłbym 1-wersją, raz 2-wersją i tak na zmianę co tydzień.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2012-12-15 23:13:15


Trzymaj się jednego zestawu.Po wyczerpaniu progresu,wprowadź zmiany.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

Wiecej