SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10885
Zadaje pytanie tutaj choć mam dopiero roczny staż.
Chce rozbudować nogi w bok (pszysiad ze sztanga na barkach) chodzi mi o rozstaw nóg.
Węziej niż barki i rozstawic je na godzine (10-11)-(1-2) ?

Zmieniony przez - Siwy_TSN94 w dniu 2012-11-08 21:29:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Skoro cwiczysz tak krotko, to nie chcesz rozbudowywac nog w bok czy w przod, tylko chcesz rozbudowac cale nogi. Wykonuj przysiady w odpowiedniej dla Ciebie formie, w tym wypadku w tej, w ktorej jestes najsilniejszy. Zapewne bedzie to rozstaw nog nieco szerszy niz szerokosc barkow +- strefa komfortu, stopy na zewnatrz (godzina 11 i 13, odpowiednio lewa i prawa).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5187
Chciałbym dostać porządny instruktaż do pompek na poręczach - wersja na mięśnie klatki. Będzie to moje główne ćwiczenie, chce żeby konkretnie dojechało klatkę a nie tricepsy czy coś innego. Jakiś porządny filmik by zrobił robotę ;)

--------------------------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Opis podstawowej wersji klatkowej w tym artykule:

https://www.sfd.pl/Budujemy_klatkę,_odbiegajac_od_utartych_zasad!-t582252.html

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebuję jakiś trening na poprawe wyciskania na płaskiej.Za 2 tyg zaczynam redukcje i tu moje pytanie czy jest opcja na redukcji na poprawe siły?
Muszę zwiekszyc siłe wycisku bo mam strasznie zachwianą równowagę siłową:
WL 130kg
MC 250kg
Siad 200-210kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5187
poszukaj programu Wodyna, pisal o tym szczegolowo, znajdziesz gdzies w podwieszonych w treningu dla zaawansowanych chyba

--------------------------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
MatixJaw
Potrzebuję jakiś trening na poprawe wyciskania na płaskiej.Za 2 tyg zaczynam redukcje i tu moje pytanie czy jest opcja na redukcji na poprawe siły?
Muszę zwiekszyc siłe wycisku bo mam strasznie zachwianą równowagę siłową:
WL 130kg
MC 250kg
Siad 200-210kg


ja wiem czy jest ona tak strasznie zachwiana- raczej nie aż tak bardzo.

jsk trenujesz wogóle najczęściej[opisz ogólnie]?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Po ilu tygodniach planu ciac powtorzenia? Myslalem zeby po 4 a po 8 zmienic cwiczenia.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Kiedy progres stopuje.Czy to będzie 4 czy 8 tydzień-kwestia indywidualna.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Raz piszecie zeby nie czekac na stagnacje a potem zeby czekac, troche sie gubie.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium