SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231293

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
przyjelismy wersje z priorytetem,tj:

pn:klata+plecy szerokosc (wieksza intensywnosc)
wt:nogi+brzuch
czw:klata+plecy grubosc (mniejsza intensywnosc)
pt:barki+lapy

i jestem zadowolony z tego treningu,widze poprawe sylwetki,a dopiero teraz mam wrazenie,ze ustalilem odpowiednia kalorycznosc diety,wczesniej troche za niska byla raczej.

no tyle,ze wlasnie dzis mam bjj wieczorem,wiec musze rano wstac i isc przed praca zrobic trening klatki i plecow,co mi sie tak srednio podoba. dlatego pytam,co w tej sytuacji. co drugi tydzien bjj mam tylko w srode,wtedy luz.

i generalnie widze,ze odradzasz laczenie split+FBW,a tak to sobie wymyslilem :) wiec chyba sie przemecze z tym poniedzialkiem,no i najwyzej w przypadku braku efektow,przerzuce sie na FBW.

chyba,ze masz inna propozycje jeszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ew. w tym tyg. w ktorym masz 3 dni do dyspozycji na siłownię trzeba by z dwoch, ktore zawierają nogi barki, brzuch i ręce zrobić jeden, jednkaże sugerowalbym poprzekladać troszkę dokładając rownież do dni priorytetowych, np. do pierwszego brzuch, biceps, a do drugiego boki tył barkow
pozostałoby wtedy w dniu nóg dodać przód barkow i triceps- okrawając troszku ćwiczenia pomocnicze- o jedną, dwie serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
o,to dobra opcja :) dzieki bardzo.

ale w sumie,tak teraz mysle,ze w tygodniu gdzie mam 3 dni do dyspozycji,silka wypadalaby we wt,czw i pt.
jedyna mozliwosc w tym przypadku,to robienie treningu nog w czw,no bo raczej srednio robic priorytet dzien po dniu:)

a skoro proponujesz dodac przod barkow do nog,to moze byc problem przy robieniu klaty w piatek,nie sadzisz? chcialbym je jednak skatowac,a uzywam w tym celu push press,no i wyciskania od czubka glowy siedzac. barki to chyba moja najmocniejsza partia,ale generalnie nie miewam w niej zakwasow,ani nie czuje przemeczenia,wiec mysle,iz nie ma wiekszego problemu,no ale wole sie upewnic ;) w pt trening klaty bazowalby na dipsach z obciazeniem.



Zmieniony przez - gautan w dniu 2010-09-20 18:56:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
witam jaka waszym zdaniem technika wioslaowania sztanga w opadzie tulowia angażuje wiecej miesni plecow podchwytem czy nachwytem, do klatki czy do brzucha???? oczywiscnie w treningu na mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1109
Mam pytanie odnośnie ostatnio odkrytej metody treningowej jest to seria łączona polega ona na tym, że zakładamy ciężar na 6-8 powt, następnie po skończonej serii zdejmujemy 40% ciężaru i wykonujemy jeszcze do 12-15 powt. Czy mozne ją stosować w splicie 2x partia w dniu ciężkim, czy jest zbyt intensywna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Nie jest to seria łączona-tylko drop set.

Stosować ją można,ale nie na dłuższą mete-na stałe

Dużo też zależy od stażu.Nie wykluczał bym jej przy splicie-partia 2x w tyg.Jeżeli jednak jesteś początkujacym-odpuść

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2010-09-22 21:17:19

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1109
Trenuję 2,5 roku i zastanawiam się nad taką opcją w treningu klatki.
W dniu ciężkim 3 takie seria + 2-3 skosu i 2-3rozpiętek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Dropy zastosuj w ostatnich seriach-w góra 2 ćwiczeniach.

2 trening klatki w skali tygodnia będzie rzecz jasna lżejszy?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1109
Czyli w ciężkim treningu wycisk leżąc 2s + drop set, wycisk skos 3s i 2s rozpiętek a lekki skos 3s rozpiętki 2s?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja myslę,ze jeszcze b.dobrze możesz sie rozwijac bez tej metody- ew. możesz próbować ja zastosować w ćw. półizolowanych lub izolowanych.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium