SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
alpha89
rolff
Co jeśli nie kontroluje tętno podczas aerobów? Ma to jakiś większy wpływ na efekty ?


Jeśli nie kontrolujesz to skąd wiesz, że to co robisz nazywa się "aerobami" ? :)


Bez przesady. Aero to aero, kontrola pulsu jest zbędna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
130 a 160 to nie to samo. Ale skoro jestesmy w dziale dla zaawansowanych to pewnie czują sytuacje, zwracam honor pytającemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
alpha89
rolff
Co jeśli nie kontroluje tętno podczas aerobów? Ma to jakiś większy wpływ na efekty ?


Jeśli nie kontrolujesz to skąd wiesz, że to co robisz nazywa się "aerobami" ? :)


Nie rozumiem Twojego pytania.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Alpha89 Nie rozumiem Twojego pytania. Chodziło mi o efekty, gdzieś czytałem, że lepsze osiąga się przy 75 % max tętna. Przykładowo biegam 9 km/h albo z 12 h i nie wiem wtedy jakie jest moje tętno o to mi chodziło. Hubert dzięki za odpowiedź

Zmieniony przez - rolff w dniu 2012-06-21 01:52:56

Zmieniony przez - rolff w dniu 2012-06-21 01:53:11

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
alpha89
130 a 160 to nie to samo. Ale skoro jestesmy w dziale dla zaawansowanych to pewnie czują sytuacje, zwracam honor pytającemu


Krótkie i intensywne dadzą tyle samo, o ile nie więcej niż 40 minut zamulania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6253
Hubert81 mógłbyś coś poradzić ponieważ mam problem z pompkami na poręczach w wersji na klatkę, a mianowicie kiedy pompuje czuje potężne napięcie i ból w miejscu gdzie są obojczyki. Próbowałem zmieniać szerokość poręczy i trochę skrócić zakres ruchu ale bez zmian. Jak już zejdę z poręczy to ból przez sekundę jest silniejszy a potem momentalnie znika. Nie mogę przez to progressować w tym ćwiczeniu a jest zacne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 197
Witam, mam pytanko czy warto ćwiczyć na siłowni na tych samych ćwiczeniach co drugi dzień, czy może powinno się robić większa przerwę? Chciałbym poprostu troszkę urosnąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dziwne trochę to pytanie- jeśli masz problemy z rozwojem masy to może to być również spowodowane złym odżywianiem, zbyt intensywny i zbyt częsty trening może tą sytuację jeszcze pogorszyć...

czytałeś jakiekolwiek tematy w tym dziale lub w dziale dla Początkujących...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
renea
Hubert81 mógłbyś coś poradzić ponieważ mam problem z pompkami na poręczach w wersji na klatkę, a mianowicie kiedy pompuje czuje potężne napięcie i ból w miejscu gdzie są obojczyki. Próbowałem zmieniać szerokość poręczy i trochę skrócić zakres ruchu ale bez zmian. Jak już zejdę z poręczy to ból przez sekundę jest silniejszy a potem momentalnie znika. Nie mogę przez to progressować w tym ćwiczeniu a jest zacne :)


Miałem taki ból ale podczas wyciskania leżąc. Musiałem zrezygnować z tego ćwiczenia i wyciskać hantlami (ostrożnie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 197
apokalipsa
dziwne trochę to pytanie- jeśli masz problemy z rozwojem masy to może to być również spowodowane złym odżywianiem, zbyt intensywny i zbyt częsty trening może tą sytuację jeszcze pogorszyć...

czytałeś jakiekolwiek tematy w tym dziale lub w dziale dla Początkujących...?


W sumie napisałem tu bo uważam że jestem zaawansowany :p lecz nie w temacie siłowni maksymalne i takiej na masę lecz w wytrzymałości ;D
I teraz chciałem troszkę zrobić się większy i zacząłem ćwiczyć na siłowni, co drugi dzień i robie 4 ćw na plecy 2 ćw na klate 2ćw na barki i jedno na bicka ;] heh i czy cos takiego ma sens wogle czy może dno?;p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium