SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229367

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11951
hejka... ja mam pytanie odnosne biegania po treningu silowym.. staram sie biegac 30 min 4x w tyg odpuszczam sobie tylko kiedy robie nogi.. i jak to z tym jest?? bo kiedys czytalem wypowiedz Dariusza189 ze on biega z tetnem 120-130 wczoraj stralem sie uzyskac podobny rezultat tetna i praktycznie osiagam go przy w miare dobrym marszem.. ??

LOok inTo my eyes

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Pewnie Dariusz biega bardzo wolno możliwe, że wolniej niż Ty maszerujesz :)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Co jeśli nie kontroluje tętno podczas aerobów? Ma to jakiś większy wpływ na efekty ?

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Witam! Dotychczas robiłem tak, że zaczynałem od 15/12 powtórzeń, co dwa tygodnie zmniejszałem powtórzenia (12-10-8-6-5) i dokładałem ciężaru. Pytanie, czy robić tak jak dotychczas, czy może dobrym wyjściem będzie dla odmiany przez jakiś czas trzymanie się sztywno 6-10 powtórzeń w zależności od ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Warto czasem zmienić trening, żeby mięśnie miały inne ćwiczenia i żeby nie było monotonii ;)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Witam,
Czy warto dorzucać ściąganie drążka górnego nachwytem/podchwytem do tego treningu? Po prostu czuje niedosyt w treningu pleców. Może jakieś wiosło dorzucić ?

1.MC rampa 6
2.Drążek nachwyt 4x6
3.wiosło podchwyt 4x8
4.ściąganie wyciągu górnego stojąc do brzucha 4 x 12
5.odwrotne rozpiętki 4 x 15

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
1.MC rampa 6
2.Drążek nachwyt 4x6
3.wiosło podchwyt 4x8
4.przyciaganie konca sztangi w opadzie 4x10 czy ile tam chcesz
5.odwrotne rozpiętki 4 x 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
rolff
Co jeśli nie kontroluje tętno podczas aerobów? Ma to jakiś większy wpływ na efekty ?


Jeśli nie kontrolujesz to skąd wiesz, że to co robisz nazywa się "aerobami" ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
alpha89
1.MC rampa 6
2.Drążek nachwyt 4x6
3.wiosło podchwyt 4x8
4.przyciaganie konca sztangi w opadzie 4x10 czy ile tam chcesz
5.odwrotne rozpiętki 4 x 15


chodziło mi o to, że chciałbym zostawić swój plan taki jaki jest, ale czy warto do niego dodawać jeszcze jedno ćwiczenie

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium