SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228384

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeśli progra,m spelnia pokładane nadzieje i działa dobrze to mozna pozostawic ten schemat, jednak wg. mnie lepiej byłoby zrobić tak jak zasugerowalem powyżej.

wtedy trzeba bedzie niejako na nowo ukladać cały plan

jesli pozostawimy splita jak jest -i jestes pewien, ze wszystko inne jest w porządku- to wtenczas tylko zmieniamy/korygujemy interesujący Cię temat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Dziękuję za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2341
Witam.Czytając artykuł ronie220 "Budujemy klatę odbiegając od utartych zasad" zacząłem się zastanawiać nad prawidłową techniką wykonywania dipsów w wersji na klatkę piersiową.Jak myślicie czy poniższy filmik przedstawia prawidłowo wykonywane ćwiczenie?

https://www.sfd.pl/Pompki_na_poręczach_w_wersji_na_klate_-t606977-s1.html 

ツ ツChOć ŻyCiE cIĄżY, a PsYcHiKa SiAdA... jA sIę NiE pOdDaM tO mOjA zAsAdA... ツ ツ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2341


ツ ツChOć ŻyCiE cIĄżY, a PsYcHiKa SiAdA... jA sIę NiE pOdDaM tO mOjA zAsAdA... ツ ツ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
Witam czy biegajac aerobowo 45-50 min zwiekszajac intentyswonsc z tygodnia na tydzien bede spalal mniej tkanki tluszczowej ? mam 22 lata i biegajac mam czasem kolo 175 obrotow ale czuje sie dobrze tak biegajac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeśli mają to być aeroby to pewnego pu lapu raczej nie warto przekraczać- a czas sugeruje na ten rodzaj wysiłku, jesli zas inne- jak interwały to choć spalanie tk. tłuszczowej- procentowo- będzie w gorszych proporcjach to w spoczynku się poprawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6907
chodzi mi o wykonywanie pompek na poręczach wpadłem na pomysł, być dosyć wyprostowanym przy tym ćwiczeniu, i łokcie wystawiać na zewnątrz , tak by skupić środek klatki tak aby uruchomić dół i środek, do tego plaska robię wąsko żeby środek ruszyć.

co sądzicie o 1 ćwiczeniu da radę? ciekawie?! robić lepiej normalnie te pompeczki czy mozna eksperymentować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347370
cyniu22

Tak-mniej więcej o to chodzi.Ale wiadomo że przy dużych ciężarach nie da się trzymać wzorowo techniki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347370
tomaiv

Nie próbowałbym tak kombinować-nie wyizolujesz danej części klatki.
Zawsze pracuje jako całość-z ew. naciskiem na któryś rejon.

Jeżeli znudziły ci się pompki w wersji podstawowej,mozesz spróbować wersji Girondy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4286
Witam.
Mam pytanie do specow
Czy 3 cwiczenia po 4 serie na lydki to za duzo?
Jezeli ok to robic lepiej ciezko 8-12 powt. czy lepiej mniejszy ciezar i 20+ powtorzen ?
pozdrawiam (przepraszam za brak polskich znakow)

"Lecimy k***a Tutej" xD

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

Wiecej