SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PROCESY POWSTAWANIA SERWATKOWYCH ODŻYWEK BIAŁKOWYCH I ICH ANALIZA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 93783

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
tak pozatym sam zjadłemm kiedyś 2kg izolatu kaizena, smak był ekstra efekty te same.
tak samo jak biospec - szukam odzywek dobrych smakowo.
Bull - ja tak samo jak ty - przerzucam sie na optimum lub na esn. smak jest ok.
om - daj pan spokoj ty najwiecej polecasz olimpa - i co tez moge powiedziec ze to moje spostrzeżenie. bezsens. nie szukajmy kota w worku. biospec jest rowny koleś, to że preferuje odzywki niemieckie to już sprawa indywidualna. u nas w Polsce z niemieckich jest tylko phytochem, a na białko ESN do sprobowania już go namówiłem.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
A ja tak jak pisalem z bialek ktore teraz mam egg, wpc, kazeina nie smakuje mi za bardzo pro cas ale nikt inny nie ma kazeiny z dostepnych w polsce...no ma trek ale podobno jeszcze gorsze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
no ja akurat czekolade dostałem przez pomyłke ..... dupe ci skopie

a tak ogolnie jem to co mi smakuje prawie zawsze

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
chcesz sprobować? wyśle Ci małą próbke bo mam w domu jeszcze z 1100g

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
akurat trec`a dla mnie ciut leprze

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8832
bulu tak slodze bo zurku mi brakuje twojego pysznego !!!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
ja zawsze robie treca dużo wody + 40-50g żeby nie wyszeł budyn. z czasem nie chce sie już jesc budyniu i trzeba kombinowac żeby wypic

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8832
zurku z boczkiem .........
w twoich progach to smakuje jak jak poezja ..........
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIWKA
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
do kogo to?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

cell pump

Następny temat

Kalkulator >>zobacz<<

electro
Polecane artykuły