SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROCESY POWSTAWANIA SERWATKOWYCH ODŻYWEK BIAŁKOWYCH I ICH ANALIZA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 86905

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
moze troche cierpliwosci, hmm?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj ti ti niegrzeczna dziewczynka

dobrze zaplanuj co napisac
bo migasz się i jeszcze ktos posadzi Cie o korupcje

i bedę musiał go banowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
a wiesz naczelniku gdzie mam takie posadzenia /jesli nie mam z niczym do czynienia/?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciesze się
i ufam ci

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2004-08-14 23:44:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
wpierw moosialam przebrnac przez wszystko, co zostalo tu napisane

po kolei - mam nadzieje, ze o niczym nie zapomne:

moim zdaniem postu nie ma po co podwieszac; tak jak stwierdzono - to post w celach informacyjnych a nie odkrycie ameryki; notabene i tak zapewnie dloogo bedzie znajdowal sie w ‘czoloowce’ najbardziej poczytalnych; poza tym wydaje mi sie, ze za podwieszeniem przemawiac bedzie nie tyle cel, w ktoorym czarnoochok napisal oow art /pierwotnie informacyjny/, ale przede wszystkim chec pokazania wpadki olimpu i zrobienia z tego wielkiego ‘halo’; owszem – moowie teraz czysto soobiektywnie – takie cos nie powinno miec miejsca – zaroowno sprawa etykiet, jak i sposoob potraktowania autora postu /co nie zdarza sie po raz pierwszy, lecz notorycznie/; traci na tym przede wszystkim wizeroonek firmy; jednak jesli taka jest jej polityka... cooz – mysle, ze kazdy wie, jak mozna dokonczyc te fraze; w kazdym badz razie osobiscie nie pochwalam takiego postepowania; konczac te kwestie – post zostanie dodany do ‘najciekawszych artoow dzialu’

kolejna sprawa – moje rzekome zdanie... a jest do czego? art czysto informacyjny – ok, dobrze, ze powstal; afera czarnoochok vs. olimp? poniekad niepotrzebna; olimp_gate /etykiety i przytarcie nosa/...? soobiektywnie stwierdzam, ze lekcja otrzymana sloosznie; trywialnie zabrzmi, ale czlowiek uczy sie na bledach... najskooteczniej; oby tylko wyciagnieto z tej lekcji odpowiednie wnioski; robienie ‘halo’ przez reszte? ok, ale do pewnego stopnia i z umiarem... osobiscie nie przepadam az tak za aferami, jesli te wysoowaja sie poza granice – nazwijmy to – ‘informacyjne’; i tak jak son – trzymam sie od tego z daleka; nie widze sensu wtracania sie w coodze animozje i obrzoocania kogos inwektywami az do przesady– mimo to bede obserwowala sprawe

zaznaczam, ze nie stoje po zadnej ze stron sporu - nie bronie nikogo ani nie oskarzam – wyrazilam tylko SOOBIEKTYWNA opinie
to tyle ode mnie

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
oczywiscie zamiast 'poczytalnych' mialo byc 'poczytnych' - nie zdazylam edytowac przed omem

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 431
no wlansie co nowego w temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
There is a new frog in town
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cell pump

Następny temat

Kalkulator >>zobacz<<

WHEY premium