SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artykuł o skutkach zażywania odżywek białkowych

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Trafiłem na pewien artykuł o skutkach zażywania białka przez młode osoby(poniżej 20. roku życia). Wydaje mi się, że większość co jest w tym pismaku to bzdury, ale ja nie mam takiej wiedzy żeby być tego pewnym. Zależy mi żeby wypowiedziały się osoby posiadające kompletną wiedzę i doświadczenie na ten temat. Link do artykułu: http://www.rossnet.pl/Artykul/Przepakowany,188081# 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233732
Odżywki białkowe powodują ogromne zakwaszenie organizmu, co sprawia, że ulegają zakłóceniu ważne fizjologiczne reakcje, a w konsekwencji może to prowadzić nawet do zahamowania wzrostu. Powodują też zaburzenia hormonalne i upośledzają proces dojrzewania młodego człowieka. To, co nie szkodzi (albo mniej szkodzi) dorosłemu sportowcowi, może spowodować poważne problemy zdrowotne
u nastolatka. Jeszcze większe zagrożenie to przyjmowanie sterydów anabolicznych. Wtedy ćwiczenia na siłowni na pewno nie przyniosą korzyści, tylko poważne problemy ze zdrowiem na całe życie.


ogolnie art kiepski, widac ze autorka kierowala sie sama mitami wygooglowanymi w necie


Ciekaw jestem w jaki sposob bialko dostepne w pokarmach uposledza proces dojrzewania...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Albo ma syna w takim wieku bo zachowuje się tak jak moja mama..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
szkoda słów...
później takie głupoty sa rozpowszechniane bo skoro pojawil sie w necie taki art to ludzie mysla ze autor/autorka wie co pisze a to jak widac g... prawda ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
TomQ-MAG
Ciekaw jestem w jaki sposob bialko dostepne w pokarmach uposledza proces dojrzewania...


Jej chyba chodzi o to, że tylko odżywki białkowe działają w taki sposób, że białko tam jest wytwarzane, a w pokarmach występuje naturalnie. Nie wiem jak to lepiej powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233732
bo brak podstawowej wiedzy autorowi na temat technologii produkcji chocby pospolitego wpc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Naczyta się człowiek takich pierdół wieczorem kiedy już głowa słabsza, że nie wie o co chodzi, ale wytłumaczyliście także już spoko będę spał. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Dokładnie, nie zwracaj uwagi. Też sporo mi kiedyś mówili, trzeba wiedzieć co się czyta, gdzie i co się pisze + kto Ci doradza ;) Przejechalem się raz jak typ mi doradził coś na siłowni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Zawsze, ale to zawsze trzeba sprawdzic kto pisal dany art, gdzie ten art jest umieszczony itd.
Odsiewaj ziarna od plew

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połączenie suplementów

Następny temat

Co myślicie o takim połączeniu

Wiecej