SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROCESY POWSTAWANIA SERWATKOWYCH ODŻYWEK BIAŁKOWYCH I ICH ANALIZA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 86853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
właśnie Olimp czuje sie zagrozony przez 18 latka hahaha buhahahahah

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Ale wy jesteście ^&$^%$
Ludzie to ze pomagam na forum Treca to nie znaczy, że jestem na sfd żeby oczerniac jakieś inne firmy. nikt nie ma takich głupich zasad jak wy Olimpie - ja rozumiem że jestescie bardzo czuli na punkcie własnych produktow, ze ktorys z szefo ma manię jakości itd., ale artykuł jest bardzo obiektywny a takuich artykułów w USA jest setki o teoretycznej lepszości ultrafiltracji nad wymianą jonową.



btw. nie mam żadnej umozy o pracę ani nie dostaje pieniędzy za pomoc - więc jak możesz mnie nazywać pracownikiem firmy? chcesz o tym pogadać, zadzwon, poproś o numer na kom to pogadamy..


btw2. wpc metodą jonową robią tylko najgorsze firmy typu Sports One - o to już was bym nie posądzał

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2004-08-04 13:44:23

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Dobra dobra, nie ściemniaj Czarny, sam mówiłeś że Ci czekami podróżnymi Trec Express płacą

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110

syntrax wysyła mi kase uspsem w paczkach do sauców gratis, prolab tylko 12x kofeina na miecha.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
i ze dostajesz wakacje na majorce za free

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
...niezłe jajeczka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
i cycuszki

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Eeee to w koncu jak- olimp robi przez wymiane jonowa czy filtracje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 641
Czarnuchok napisal swietny artykul. O ile nie dziwi mnie atak Olimpa, ktory ma obsesje na punkcie swojej marki i jej nie doceniania, to wcinka Cyberpakera jest calkowicie nie na miejscu i bez sensu.

Cyberpaker napisal:
Czarnuchok juz dawno zostal pozbawiony przywileju pisania na IS za swoje stronnicze teksty.

Czarnuchok zostal wywalony z IS, dlatego, ze zaczal sie dopytywac o zdjecia z fabryki SNI, przedstawiajace ja, jako kurza ferme albo fabryke podrobow dla przemyslu swiniarskiego. Zdjecia opublikowal Maku na SFD kilka miesiecy temu, po czym rowniez, Maku, zostal wywalony. Caly topic zostal wywalony przez Moda, ktory "pracuje" dla Cyberpakera.
Zaraz po tym pojawily sie pytania o sklad SNI, Czarnuchok zaczal weszyc i dostal bana. Cyberpaker sprawe zatail.
Cyberpaker to mistrz manipulacji. Pamietacie, jak jechal po Olimpie, chcial robic testy ich supli, jak walczyl na slowa i nie tylko z mlodym Jedlinskim ? Jak jego kolezkowie, z 666 na czele robili mu kampannie reklamowa ? Teraz wlazi w dupe Olimpowi, wiecie dlaczego ? Bo Cyberpaker juz goni resztka sil. Jego flagowy przeboj V12 nie zdobedzie rynku, bo jest Creafusion. Na terme jest ban. Zaczal sie bawic w slanie do klientow bezposrednio ze stanow. Daje mu 2 miesiace i bedzie po nim. I bajce po tytulem SNI.

Podobienstwo Olimpa do Cyberpakera jest takie, ze obaj bez przerwy mysla, ze caly swiat jest przeciwko nim. I albo strasza sadami (tez podobienstwo, jeden i drugi uprawia takie sztuczki, Cyber chcial pozwac Mateo za cudza reklame) albo pisza, ze ich produkty sa de best.

Jezeli zdjecia Maka byly prawdziwe, to produkty SNI maja jakosc piasku. A Olimp sie kompromituje, atakujac i szukajac sensacji.

Na koniec, to nie miejsce na spiskowa teorie dziejow. Kazdy dla kogos pracuje, wiec czy jest to trec czy sport atut czy wlasny rachunek, dyskusja nie ma sensu. Napadanie na tego mlodego czlowieka, dlatego, ze ma sie manie przesladowcza, to gruba przesada.

Wiec niech Cyberpaker i Olimp wyluzuja. Olimp ma jeszcze wiele do zyskania, Cyberpakerowi juz nic nie zaszkodzi.

A dobry produkt sie zawsze sprzeda, nawet przy zlej reklamie.

Czesc !

CYPERPAKER KRZYSZTOF STEPNIEWSKI TO PRZEMYTNIK STERYDOW I SUPLEMENTOW. DZIALA OD 5 LAT NA RYNKU MIEDZYNARODOWYM JAKO RUSSIAN BODYBUILDER I SPRZEDAJE KOKS. SCIAGA DO POLSKI SUPLEMENTY I NIE PLACI CEL, PODATKU I ZUSU. OSZUKUJE LUDZI, NIE PLACI IM W TERMINIE I PODRABIA SUPLE. JEGO SERIA HOLLYWOOOD LABS TO CZYSTA SCIEMA. SNI TO BYLA LIPA, ODEBRANO MU LICENCJE POD KONIEC 2006. TEN ZLODZIEJ I KLAMCA NICZEGO NIE POTRAFI ZROBIC. KASE, JAKA WYCIAGA Z NASZYCH KIESZENI WYDAJE NA CIPKI I SAMOCHODY TERENOWE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
tunafish sog
Ciekawe dlaczego nie piszesz pod wlasnym nickiem? I Kim jestes
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cell pump

Następny temat

Kalkulator >>zobacz<<

WHEY premium