SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ceny odżywek białkowych

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4268
Witam, czy ceny odżywek białkowych spadły jakoś w ostatnim czasie? Pytam, ponieważ zatowarowałem się z pół roku temu i nie śledziłem ostatnio cen. Ceny mleka sięgnęły dna - u producentów i przetwórców - a serwatka (WPC - u prodentów) spadła o 30%. Więc chyba powinniśmy oczekiwać spadku cen także w odżywkach, przynajmniej u polskich producentów. Pamiętam jak ceny mleka poszły mocno do góry to korekta w odżywkach była adekwatna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5667 Napisanych postów 73526 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 618640
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4268
Jestem na ziemi. Po prostu wk.... mnie to okrutnie.

Zmieniony przez - Holly w dniu 2016-02-29 23:36:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Z drugiej strony, czemu tego nie poruszać. Klient w Polsce nie jest zasobny, a zwłaszcza młodziacy, którzy ciułają na każdą puchę WPC. Paliwo na stacjach raz w górę raz w dół. Można? Spadek cen surowca o 30 % (pewne na 100%, bo siedzę w branży pokrewnej i sam kupuję surowiec) to jest nie byle co. Uważam, że przynajmniej o tym trzeba wspomnieć.

Zmieniony przez - Holly w dniu 2016-02-29 23:50:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297123
Białka od polskich producentów są po tak niskich cenach że wstyd jeszcze prosić żeby zeszli niżej
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35115
Jest popyt - jest podaż. Nikt nie produkuje i nie sprzedaje białka charytatywnie, Jeśli towar za tą cenę dobrze się sprzedaje to żaden producent nie zrezygnuje z dodatkowej $$.

Yes you can!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1737 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516313
Jak Ci tak bardzo przeszkadza cena to nie kupuj odżywek, tylko zainwestuj w jedznie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

Dawka magnezu

MenS