SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuśka nie działa (po SAA)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
problem jest za***isty bo jest związany z najważniejszą częscia ciała faceta.hehehe
słuchajcie 3 miesiace temu skonczyłem cykl z tescia i deci(wiem że zaraz usłysze a poco to brałeś ale stało sie i trudno)
a teraz wogóle nie chce mis ie nic działać
wczoraj wyrwałem zajesta laseczki poszliśmy do jej mieszkania a tu kur... wogóle nie chciał mi stanąć co jest grane to juz nie pierwszy raz??!!!
miał ktoś taki problem jak z tym walczyć??
***ane koksy!!!
proszę o jakąs rade a nie krytyke bo już są sobie ja zadałem!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
yyyyyy...idź do lekarza (najpierw rodzinnego), tylko powiedz prawdę o stosowanych środkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jutro chyba pójde
ale już wiem co usłysze...
heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Bo bo cyklach na takich srodkach stosuje sie Clomid i Nolve, ja tez bralem koks i bryka mi na zawołanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej stary wiem brałem clomid i pregnyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
-endokrynolog/urolog
-czas leczy rany (moze sam wystartuje)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze ci tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Tobie jest dobrze ze masz IQ >50. Jak ktos sie zdecydowal na koksowanie to jego wybór, nie mozna mówic ze ma teraz spory problem i dobrze mu tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
no no nie mozna mówić ze dobrze

ale wiedział co robi

co tam z tym wężem !!!???

chodzi?

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Usunięty przez jakryc za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a trądzik

Następny temat

Infekcja

WHEY premium