SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapotrzebowanie a realia - kilka pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 134
Siemanko, miałbym do was takie pytanie, co mogli byście zasugerować aby "liczby" się zgadzały? Uważam, że dieta jest w miarę w porządku, sami oceńcie. Wyliczyłem zapotrzebowanie i wyszło mi nastepująco:

Aktualna masa 74,5kg - policzyłem diete na 70kg (chcę dopalić resztki tłuszczu, dorzeźbić się)
wiek 21lat, wzrost 174

na (70kg):
2520 kcal
560kcal - 140g - białko
315kcal - 70g - tłuszcz
1645kcal - 411,25 - węgle

Suplementy jakie stosuje to

-białko whey protein complex olimp (głównie po treningu albo przed sniadaniem w dni nie treningowe)
-aminokwasy bca+ (przed treningiem)
-witaminy multi pack (rano i wieczorem)

Ps do co diety, zwykle nie pije tyle kaw leci 1-2 dziennie w dni treningowe.
Oprócz tych porduktów, które są na foto stosuje jeszcze masę innych zamieniajać co nie co. Dodaję fotkę rzeczy które są w moim menu.

Trenuje 4-6x w tygodniu głównie crossfit, bieganie. Co w ogóle powiecie na takie wyliczenia co do diety? Czy te "liczby" są poprawne?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 134
Odświeżam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny.

Następny temat

Mięśnie brzucha - ich "wyjście"

Zestaw 1