SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko Provit 80 smak i rozpuszczenie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 652
Mam pewien problem z tym białkiem. Kupiłem smak czekoladowy i sobie przyrządziłem i pojawił się pewien duży problem - tego NIE da się pić, smakuje bardzo nie dobrze... Jest napisane, żeby rozpuścić z wodą i tak zrobiłem. Moje pytanie jest takie czy mogę spróbować rozpuścić to z mlekiem ? Jeśli nadal by mi nie pasowało to bym kakao dosypał? Jeśli nie to proszę powiedzcie, co można sensownego z tym zrobić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mozna z mlekiem.
mozna dodac do czegos innego i zmiksowac np z ryzem, jajami itp.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Jajka z czekoladą? To chyba jeszcze bardziej by odpychało hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ja tam miksuje jaja+ryz+oliwa+wpc czasami dodaje kako lub owoce zalezy na co mam ochote i jaki mam smak wpc pod reka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ty chyba jesteś pozbawiony zdolności odczuwania smaku Z ryżem jeszcze by weszło, ale i tak ryż to u mnie problem, wole ziemniory. Z resztą, ja jak miałem problemy ze smakiem, to dodawałem kakao. Możesz dodać coś mocno aromatycznego, np. cynamon. Nie wiem jak to wyjdzie, może ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Kwestia przyzwyczajenia.

Autorze powoli uświadamiaj swoje kubki smakowe iż nie będzie różowo. Większość odżywek i suplementów nie smakuje najlepiej.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
na pewny etapie czlowiek juz nie cieszy sie z tego ze je, tylko mysli o tym by zjesc dana porcje i tyle

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
najgorszy smak to mass xxl pina-colada. Czegoś gorszego nie jadłem, tzn piłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 652
Dzięki za pomoc; trochę się obawiałem, czy można z mlekiem, bo na opakowaniu napisane, że z wodą, ale skoro można to ok. Dzięki za szybką pomoc. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś podobnego do ACTIV labs Beta Alanine

Następny temat

AMINOSTAR

WHEY premium