Czesc wyliczyłem sobie dokładnie ile wychodzi mi kalorii w dniu treningu ile w dniu wolnym i jaka jest
zawartosc % Białka, ww i tłuszczy jesli mozecie to doradzcie czy to napewno dobra dietka bo jakos mi tu nie pasuje ilosc dziennych kalorii bo poza silownia i 2 razy w-f w szkole wiekszych wysilkow nie wykonuje (jakies spacerki itd.) i zastanawiam sie czy dodac aeroby 2x w tyg. po trenindu ok. 15 minut

Waze 84kg wciagu 2 tyg. na masie zlapalem 1kg ale nie tylko mieska

i to sklonilo mnie do tych obliczeń.
w dni beztreningowe wygląda to tak: jest to dzień kiedys przyjmuje jedna porcje bialka z ovopolu ok.40g
białko- 964kcal/32%/241:84=2,86 na kg mc
tłuszcze- 231kcal/8%/24g:84=0,28 na kg mc
ww- 1760kcal/59,6%/440g:84=5,2g na kg mc
łączna ilośc kalorii 2955
w dni kiedy mam trening wygląda to tak: (jest to dzien kiedy biako biore po treningu (30g) razem z waflami ryzowymi (50g) i druga porcja bialka przed snem (40g)
białko- 1104kcal/33,5%/276g:84= na kg mc
tłuszcze- 251kcal/8%/28g:84=0,33g na kg mc
ww- 1924kcal/58,5%/481g:84=5,72g na kg mc
łączna liczba kalorii 3279
co myślicie o tych wynikach bo zastanawiam się czy przypadkiem nie odstawić jedną porcje odzywki białkowej w dni treningu.
aha no i dieta:
1. 6:30 platki owsiane na wodzie 100g+ 150g twarogu chudego
2. 9:30 2 bułki razowe (150g) +100g kiełbasy z indyka
3. 12:30 100g ryżu+ tuńczyk 135g (badz twaróg itd... ale 40g białka jest)jeżeli jestem w szkole to to samo co na 2 posiłek! ale wtedy po szkole jeszcze jeden posiłek(czyli 4) i dopiero trening!
4. 15:30 od razu po treningu wafle ryżowe+30g ovopolu (czasami jak brak wafli to jabłko)
5. 16:00 30 minut po potreningowym 100gryżu+ tuńczyk 135g (badz twaróg itd... ale coś co zawiera 40g białka)
6. 19:00 ryż, makaron badz płatki owsiane 80g+ twaróg chudy 200g
7. ok 21:30 (30-60minut przed snem) białko ovopol 40g