SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST - RYWALIZACJA >>> OLIMP MASSACRA <<< Pietruch88 vs Skorup pods.str.42-43

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23080
i brawo pietruch dobre podejscie
trzymam kciuki zebys na podsumowaniu pokazal wszystkim co to znaczy wieeelki pietruch

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 33410
OwnaGe - Zreszta kto powiedzial ,ze WSZYSCY chca zobaczyc mase? Ja jak zobaczylbym waga =const. bf mniejszy o pare % bylbym wniebowziety. Wiec prosze bez takich.

święte słowa, to nie test tuczników gdzie liczy się masa za wszelką cenę więc jeśli ktoś tego oczekuje to się rozczaruje
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2157 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38624
skorup
jakiś podtekst ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 33410
raczej usprawiedliwienie bo widziałem jak ludzie robili po 8-10 kg w czasie testu i jeśli ktoś ma podobne oczekiwania co do tego testu to jeśli chodzi o mnie to się grubo rozczaruje

PS ale w sumie to jak patrzę ile jesz + białko i gainery to respect tuczniku

Zmieniony przez - skorup w dniu 2008-02-02 20:59:22
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 33410
Dzień 12: Trening - plecy

Ostatni trening w tym tygodniu za sobą, przede mną 2 dni odpoczynku w towarzystwie mojego Lachona

Wypis z treningu (18:00-19:00):

1. martwy ciąg: 14x70kg, 12x90kg, 8x110kg, 6x120kg
2. podciąganie na drążku podchwytem: 13powt, 8powt, 7powt
3. yates row: 10x70kg, 8x80kg, 6x90kg
4. ściąganie linki wyciągu dolnego: 14x45kg, 10x60kg, 8x70kg
5. szrugsy: 12x70kg, 10x80kg, 8x90kg, 6x100kg



plecy - martwy ciąg 12x90kg




plecy - podciąganie na drążku 13powt




plecy - yates row 8x90kg




plecy - przyciąganie linki wyciągu 8x70kg


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
Pietruch88- Chce Ci tylko pomoc, naprawde nie zalezy mi zeby kogo kolwiek tu obrazac A jezeli masz problem z wiekszym ciezarem na fracuskim i wlanczasz w to barki to niech jakis kupel Ci przytrzyma lokcie, tez tak kiedys robilem. Ponoc kulturysci ucza sie techniki przez cale zycie. Nie ma co sie obrazac Masz racje, zobaczymy efekt koncowy, trzymam za Ciebie kciuki.



SkorupWczesniej zgenbilem twoja technike, to teraz musze pochwalic. Plecy bardzo ladnie, technicznie, powoli. Dasz rade byku A co do tych co robia po 10 kg w testach to mozna tylko pogratulowac genetyki, ty tez dobrze wygladasz wiec nie martw. Jezeli przyjdzie 3 kg to tez bedzie fajnie bo wkoncu masz te 3kg za free hehe
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2157 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38624
w martwym bym odstawiał ciężar na ziemię, tylko tyle
a i podciąganie robiłbym na szerokim uchwycie bo inaczej bardziej mi pracują łapska, ale skoro wchodzi .
Pozdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 33410
TrakaShi - ta tylko chciałbym wiedzieć ile z tych 10kg co zrobili to mięśnie Jak przekroczę 80kg to będę happy bo dla mnie zawsze to jakiś magiczny próg był hehe

Emilooos - zawsze odkładałem póki tydzień temu instruktor nie zwrócił mi uwagi że tak się nie powinno robić i żebym cały czas utrzymywał napięcie w mięśniach, i bądź tu mądry co do drążka to zmieniam sposoby podciągania tak co 4-6tyg

Zmieniony przez - skorup w dniu 2008-02-02 22:56:11
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
Co do podciagania to sie zgadzam. Szeroki nachwyt, ale to tez zalezy jak komu wchodzi. Ale przy martwym lepiej jest opuszczac do momentu tak 5cm od podlogi wtedy jest pelne napiecie miesni.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24658
martwy ciąg w końcu skądś sie ta nazwa wzięła więc chyba lepiej opuszczać na ziemie

Zmieniony przez - Pietruch88 w dniu 2008-02-02 23:04:26

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do amerykańskich cacek

Następny temat

JABŁACZAN ??

electro
Polecane artykuły