Brian Shaw, który cztery razy zdobył tytuł World’s Strongest Man, który jest jednym z najlepszych amerykańskich siłaczy oraz Eddie Hall, który zdobył tytuł najsilniejszego człowieka na świecie w 2017 roku i ustanowił rekord w martwym ciągu na 500 kg, wielokrotnie rywalizowali ze sobą. Mimo to panowie są dobrymi przyjaciółmi. Obaj prezentują również całkiem zabawne treści na swoich kanałach YouTube, na których możecie obejrzeć wyzwania, szalone treningi i wiele innych. Podczas ostatniego Q&A Shaw odpowiedział na kilka interesujących pytań dotyczących treningu, celów na najbliższe miesiące i innych kwestii. Jedno z pytań brzmiało: „Czy rozważyłbyś zrobienie i rzeźby i zajęcie się zarówno kulturystyką, jak i strongman podobnie jak Larry Wheels?”

https://youtu.be/akFSbGCwfw4

Shaw powiedział, że prawdopodobnie nie zrobiłby tego, ponieważ najpierw musiałby zrezygnować z udziału w zawodach strongman, aby móc skupić się na jednej rzeczy. Następnie powiedział, że on i Eddie Hall planują w niedalekiej przyszłości konkurować ze sobą w kulturystyce. Będzie to na pewno ciekawe doświadczenie dla obu panów, które dostarczy masę wrażeń wielu kibicom. Zwłaszcza dlatego, że obaj panowie mają ogromną masę mięśniową. Eddie Hall już pokazał, że potrafi zredukować wagę, kiedy ogłosił w 2018 roku, że przechodzi na sportową emeryturę. Poniżej ostatnie zdjęcie Halla zrobione podczas Arnold Classic w 2020 roku kilka tygodni temu.

Brian Shaw po tym, jak zajął szóste miejsce rok temu w WSM, również postanowił zgubić trochę kilogramów. Czekamy zatem na dalszy rozwój wydarzeń.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Brian Shaw (@shawstrength)

 

 

 

Komentarze (9)
seba5700

Shaw bez szans. Pierwsze z czym kojarzy się kulturystyka to niski wzrost zawodników i drobna budowa stawów.

0
Pondro02

Przecież edie nie jest niski ma 190 cm.Nad tą drobną budową stawów bym też trochę pomyślał, z tego co wiem to Cutler to typ endomorficzny, więc i stawy ma pewnie spore a 4 tytuły zgarnął.

0
anubis84

Tym panom ty chyba troszkę daleko do kulturystyki.

0
Anonim

widziales przemiane savickasa? z tlusciocha w dobrze doj**anego kulturyste. ale szczeka od gh az kwadratowa

0
domosos

Z innymi kulturystami nie maja szans, między sobą mogą sobie takie zawody robić.

0
Anonim

widziales przemiane savickasa? z tlusciocha w dobrze doj**anego kulturyste. ale szczeka od gh az kwadratowa

0
domosos

widziałem, ale w typowych kulturystycznych zawodach i tak nie ugra nic. No chyba że jakieś lokalne czy cos to nazwisko ma.

0
Anonim

widziales przemiane savickasa? z tlusciocha w dobrze doj**anego kulturyste. ale szczeka od gh az kwadratowa

0
skorupski

Coś za coś. jestem ciekaw jak będą wyglądali po zrzuceniu tłuszczy jaka tam masa mięśniowa siedzi

0