SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - RYWALIZACJA >>> OLIMP MASSACRA <<< Pietruch88 vs Skorup pods.str.42-43

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 857
sa i jego czarne skarpety bez nich nie bylo by tesgo :) dobra robota pietruch hehe wygrals
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
Skoro byla rywalizacja to musi byc i werdykt.
Imo biorac zaangazowanie w prowadzenie testu na pewno wygral skorup.
Co do efektu koncowego ktory to wlasnie powinien podlegac ostatecznej ocenie rowniez z wskazaniem na skorupa, lecz widac ze pietruch tez sie nie obijal. Jeden jak i drugi na pewno wykonal sporo prace. Moja opinia minimalnie wygral skorup.
Gratulacje i sog dla zwyciezcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
skorup masz swietna sylwetke bardzo mi sie podoba chyba najbardziej na forum nie za duzo nie za mało idealnie!!, twoje ramiona 40, a wygladaja na duzo wieksze, poprawiłes wszystko bardzo ładnie. wymiata zdjecie numer 2 z bonusa

pietruch u ciebie tez widac poprawe!! szkoda ze nie dałeś jakiś aerobów, bo mogło być jeszcze ciekawiej najwiekszą poprawe widać na plecach i bicepsach!!

moim zdaniem wygrał za całokształt skorup, dobrze prowadzony test nie tylko dla siebie ale i dla nas forumowiczów!! no i wyglad wymiata

P.S skorup czekamy na relacje z przedłuzenia testu!! moze jakiś blog??
po sogu panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
U obojgo widac troche nabytej masy,ale wygrywa skorup z tego wzgledu ,ze pietruch nie przylozyles sie do porzadnych aero. Wiec watpie by tam cos miecha przybylo , pozdr.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Gratuluje obu testerom, tak jak wiekszosc uwazam, ze skorup sie bardziej przylozyl i widac to na zdjeciach.

Jezeli przedluzacie ten cykl to mysle, ze to nie sa jeszcze koncowe efekty ;)

Powodzenia

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Dla mnie zwycięzca jest Skorup głównie ze względu na jego podejście. Ownage nie zgodze się z toba gdyż z tego co napisałeś przyrosty uzależnione są od aero. U Pietrucha widać przyrost masy ciała wiadomo że nie wszystko jest tkanką mięśniową ale nie ujmując nic Skorupowi wiadomo że te jego cztery kilo to również nie są same mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Dla mnie zwycięzcą jest Skorup, jednak oboje się spisaliście i przymasowaliście :) ciekawe jaka nagroda od Olimpa będzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Chlopaki lapcie soga :D


Pietruszko - Mam nadzieje ze nie obraziles sie za moje posty, miale one na celu zmoblizowac Cie do jeszcze ciezszej pracy. Nogi ladnie poszly. Ogolnie wymiary tez. Teraz czeka Cie pozadna redukcja. Nie dorzucaj juz tego Clouta bo zalejesz sie jeszcze bardziej. Zostaw to na inny cykl. Masz ode mnie soga !! Pracuj nad soba bo przed toba jeszcze bardzo dluga droga.


Skorup - Wyniki przeszly moje oczekiwania. Naprawde ogolny wyglad na duzy plus !!! Wiele osob moglo by sie od Ciebie uczyc jak prowadzic test i jak nie marnowac supli !! Mysle ze smialo mozesz dorzucic jeszcze 1-2 masakry a potem ostra redukcja i w zawodach kolejne PIERWSZE miejsce twoje !!!

IMO Skorup wygral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
SOGI możecie odbić z łaski swojej



































pumping iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Chuk : Przy duzym poziomie bf, czyt. ulany itp. Cykl z krety da o wiele wiecej fatu i wody , aniżeli suchego miecha.

I nie jest to uwarunkowane aerobami tylko poziomem bf.

Tak ogolnie klocac sie to na suplach nigdy nie ma suchego miesa.
Pozdr,


Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2008-03-02 21:14:42

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do amerykańskich cacek

Następny temat

JABŁACZAN ??

WHEY premium