SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - RYWALIZACJA >>> OLIMP MASSACRA <<< Pietruch88 vs Skorup pods.str.42-43

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
armia333, TrakaShi - dzięki za uwagi, w wyciskaniu sztangielki już w kolejnej serii poprawiłem wykonanie bo wyłapałem ten błąd zaraz po skończeniu serii i obejrzeniu nagrania Co do unoszenia sztangielek w opadzie to mimo że wygląda to tragicznie to dobrze czuję barki hehe ale postaram się i nad tym popracować Pewnie jeszcze nie jedno ćwiczenie źle wykonuję ale niestety nie miał mnie nigdy kto poprawiać, dopiero od jakiegoś czasu jak trafię na instruktora w klubie to słyszę co nie tak robię. Niektóre nawyki ciężko zmienić zwłaszcza jak się jakieś ćwiczenie któryś rok już robi po "swojemu".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
jaki burdel

jak mozna doprowadzic pokoj do takiego stanu ? ja bym nie byl w stanie sie uczyc w takim pomieszczeniu ani nawet spac bo bym sie zespawal

tia na 3 jest łatwo, ja chce najpierw 1 zaliczyc wiec do 3 duzo jeszcze mam

mi wczoraj przyszla masacra i ko wiec zobacze co lepsze hrr

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
PakerConan klatę robie 2x w tygodniu więc ten trening jest trochę lżejszy niż wtorkowy. Poza tym wole ćwiczyć na stałym ciężarze.

Dzisiejszy trening
Sobota Biceps + triceps
Biceps
uginanie ze sztanga łamaną stojąc (szeroki chwyt) 10x42kg 10x42kg 10x45kg
uginanie młotkowe 10x18kg 10x18kg 10x20kg
uginanie na wyciągu dolnym waski chwyt 3x10

Triceps
prostowanie ramion na wyciągu górnym 3x10
wyciskanie francuskie sztangi 10x37,5kg 10x37,5kg 10x37,5kg
hantel za głowe 10x30kg 10x30kg 10x30kg


Ps spadam sie uczyć bo w poniedziałek i środę 2 następne egzaminy.

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Pietruch nie obraz sie ale wg mnie PakerConanma racje. Widac po tobie ze jestes tlusty i calkiem zrozumiale czemu jedziesz np 3 serie po 10. Ale wydaje mi sie ze kazdy kto sledzi ten test chce zobaczyc jak wam masa skoczy. A ty robiac np francuski 3 serie po 10 duzo nie zdzialasz raczej. Jezeli chcesz stracic troche tluszczyku to moja propozycja jest taka : Ubieraj gruby dres na trenning i wypoc tluszcz !!!! A trenning zrob progresyjny i na wiekszych ciezarach !!! A skoro mowicie ze regeneracja jest duza to miesni nie popalisz. Nie musze Ci chyba tlumaczyc ze wyzsza temperatura ciala sprzyja anabolizmowi twoich miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
skorup nie przejmu sie kazdy popelnia bledy ;p;p;p
Te akurat wychwyciłem bo sam podobne robiłem. Kiedys sobie 13 machałem tak jak tych na triceps po 10 ruchow a potem ktos mi tez powiedzial ze zle robie i wziełem 9 kg zrobiłem pelne ruchy ( opuszczałem na maxa jak sie da) i po 2 seriach miałem tak miesniej spompowany ze nie moglem zrobic teningu. Oczywiscie nie mialem tak co trening tylko na tym pierwszym poprawnie technicznie.

PS. Moim zdaniem powinnicie jakos w polowie cyklu zrobic male porownanie ( wymiary, maxy, waga itp ) zeby zmotywowac przeciwnika do wiekszego wysilku i zobaczyc komu na polmetku idize lepie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 857
TrakaShi ty sier od mojego przyjaciela pietrucha odpierd... ok cwicze z nim i wiem ze ten trening mu sluzy pokaz swoje foto i swoje osigniecia a nie sie srasz do kogos kto sumiennie pracuje mprzez takich przypier... jak ty zygac sie che psujesz caly test sorka ze hamskie teksty ale sie w****ilem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
psycho kazdy ma prawo do swojej opinii (o ile nie jest ona chamska ja odnosze wrazenie ze poprzednia taka nie byla za to twoja juz tak)i nie odp..aj maniany
trakashi raczej chcial pomoc twojemu przyjacielowi a ze zroibil to w dosadnych slowach?? no coz ja nie lubie owijania w bawelne a zreszt amowi facet do faceta prosto i bez ceregieli top nie konurs na podrywanie lasek ani na najbardziej czulego usera tego forum wiec jeszcze raz powiem opanuj sie i nie rob siary



Zmieniony przez - kris141 w dniu 2008-02-02 16:36:37

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
"A ty robiac np francuski 3 serie po 10 duzo nie zdzialasz raczej."

A ile chcesz robic na francuskie ?

Odwalcie sie od chlopak ,ze tak powiem. Jak robi troche aero to bedzie dobrze.Zreszta kto powiedzial ,ze WSZYSCY chca zobaczyc mase? Ja jak zobaczylbym waga =const. bf mniejszy o pare % bylbym wniebowziety. Wiec prosze bez takich.

Na koniec dodam ,ze Testerow rozlicza sie po PODSUMOWANIU.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Wg mnie lepsza byla dla niego progresja + aeroby. To by bylo na tyle. A ja chce mu pomoc a nie wciepywac. Psycho wyslalem Ci na gg adres mojej fotki. Na samym dole masz aktualne zdjecia to sobie zobacz. . .

Dla mnie takie cos jak ty robisz jest wrecz smieszne. Ciekaw jestem czy powiedzial bys mi w twarz to co napisales. . .
Dla mnie jestes smieszny i tyle.

A fracuza bym konczyl maksymalnym ciezarem na 6 ruchow. To by bylo na tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
chłopaki koniec tych kłótni każdt ma prawo do własnego zdania atak jak powiedział OwnaGe testerów sie ocenia na podsumowaniu.
co do zejscia na francuzie do 6 ruchów na maks ciężarze to cięzko to widze. Na pewno do pracy wałczyłyby sie przednie aktony barków a to nie byłoby dobre

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do amerykańskich cacek

Następny temat

JABŁACZAN ??

WHEY premium