SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z czym brać Animal test

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Animal test brałem z animal cuts plus białko Miałem przerwę i zastanawiam się czy dalej brać Test +cuts+Białko i Czy zmienić na Test+stak albo mstak+Białko Czy może wszystko razem test+cuts+stak lub mstak+białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
Witaj.


Witam Animal test brałem z animal cuts plus białko Miałem przerwę i zastanawiam się czy dalej brać Test +cuts+Białko i Czy zmienić na Test+stak albo mstak+Białko Czy może wszystko razem test+cuts+stak lub mstak+białko

ogolnie wszystko bedzie zalezalo od tego, jaki jest cel suplementacji.

jezeli nadal redukujesz, bo tak sie domyslam po tym, ze stosujesz spalacz tluszczu, to wybralbym opcje
cuts
test
bialko do uzupelnienia diety

{{aticlebox=905}}

Jednak jezeli obecnie nie jestes na redukcji, to mozesz zamienic cuts-a na ktoregos ze stackow.
na pewno nie wybieracj opcji laczenia wszystkiego na raz bo po prostu bedziesz dublowal suplementy, a nie bedzie z tego wiekszych korzysci.

Ogolnie produkty Animala ktore dostepne sa w europie nie sa tak samo popularne, jak te, ktore mozemy spotkać w USA.
ich sklady roznia sie nieco od suplementow zza oceanu. co wiecej kiedys to byly produkty oparte na prohormonach i ich dzialanie bylo po prostu sila porownywane do sterydow, stad wyrobily sobie marke, obecnie sa to mieszanki podstawowych skladnikow wpsomagajacych nieco libido i samopoczucie, jak np o wiele tanszy men's support extreme
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Men_s_Support_Extreme-opis36575.html
ktory spelni take samo zadanie jak animale

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Bicepsu

Następny temat

Brak mięśni plus opona

WHEY premium