SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie odżywki dla początkującego ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45509

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
Czesc

tym razem chcialbym sie zapytac jaki bedzie dla mnie dobry antykatabolik?? pomozecie??

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Najtańszy i dośc skuteczny - Tauryna 4-6 kaps dziennie przed, po treningu, ani i między posiłkami w dawkach po 2 kaps
Z droższych - BCAA 1 tab na 10 kg masy Ciała 45 min przed treningiem
Glutamina 5-15 g dziennie rano, przed i po treningu, na noc, między posilkami w małych dawkach (więkdze rano i po treningu)
Aminokwasy zwykłe ok 1 tabl na 10 kg masy ciała dziennie - w ciągu dnia najlepiej w porach okołotreningowych
Antykatabolicznie działa też białko z odżywki - ale je bierz wtedy kiedy diet nie dostarczasz odpowiednich ilości, rano po śniadaniu, przd, po treningu nac

jest ich wiele (nie tylko te które wymieniłem) - ale ja myśle że tauryna będzie najlepsza na początek, ew odżywka białkowa

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
no to super bedzie taurynka dzieki a mam jeszce pytanko a mianowicie w polowie lipca jade na obozik treningowy i bedzie niezly wycisk wiec co mi tam polecacie zabrac??

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
roowniez proponooje tauryne, jest tania i dobra, mozesz roowniez rozpatrzyc zakup oleju mct, tez wychodzi dosc tanio, o oproocz dzialania antykatabolicznego zaopatrooje diete w zdrowe tlooszcze. Tauryne proponooje brac 2 razy dziennie po 2 kaps, a olej MCT 2-3 razy dziennie po 1 łyzka sotlowa(okolo 14g)

Na obooz wez napewno jakis antykatabolik(moze byc z tych co wymienilem), witaminy i carbo bedą najbardziej potrzebne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
bo chcialem dalej budowac mase ale tam nie bede mogl przestrzegac diety tej co mam ulozona pozatym moge tam tylko brac kapsulki lub tabletki

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
Tak jak wspomniał Strongbar najistostniejsze bedzie dla ciebie CARBO + skuteczne antykataboliki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozesz wziasc carbo ewentualnie gainera.Zarowno jeden produkt jak i drugi zapewnia spora ilosc weglowodanow.Dobrym wyjsciem bedzie takze tauryna ktora w jkapsulkach bedzie Ci latwo dawkowac w warunkach obozowych.

Carbo lub gainera dawkuj po treningu lub jako uzupelnienie posilkow pomiedzy nimi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
ale jest taki maly problem ze tam nie bede mial warunków do mieszania odzywek lepiej by bylo jakies kapsolki tylko jakie??

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
no to wez tauryne, olej mct jak sie na niego zdecydoojesz(takze zmniejszy straty glikogenu), do przygotowania carbo nie trzeba wiele, woda wsypoojesz carbo i jest, woda przegotowana, albo mineralna anpewno sie znajdzie, shaker wez do plecaka i bedzie mozliwosc :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Wszystko co wymieniłem (oprócz białka) jest dostępne w formie kapsułek lub tabletek

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Dyskryminacji OLIMPA ciąg dalszy.

Następny temat

Czy mogę połączyć Carbo z glukozą

electro
Polecane artykuły