http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!
...
Najtańszy i dośc skuteczny - Tauryna 4-6 kaps dziennie przed, po treningu, ani i między posiłkami w dawkach po 2 kaps
Z droższych - BCAA 1 tab na 10 kg masy Ciała 45 min przed treningiem
Glutamina 5-15 g dziennie rano, przed i po treningu, na noc, między posilkami w małych dawkach (więkdze rano i po treningu)
Aminokwasy zwykłe ok 1 tabl na 10 kg masy ciała dziennie - w ciągu dnia najlepiej w porach okołotreningowych
Antykatabolicznie działa też białko z odżywki - ale je bierz wtedy kiedy diet nie dostarczasz odpowiednich ilości, rano po śniadaniu, przd, po treningu nac
jest ich wiele (nie tylko te które wymieniłem) - ale ja myśle że tauryna będzie najlepsza na początek, ew odżywka białkowa
Z droższych - BCAA 1 tab na 10 kg masy Ciała 45 min przed treningiem
Glutamina 5-15 g dziennie rano, przed i po treningu, na noc, między posilkami w małych dawkach (więkdze rano i po treningu)
Aminokwasy zwykłe ok 1 tabl na 10 kg masy ciała dziennie - w ciągu dnia najlepiej w porach okołotreningowych
Antykatabolicznie działa też białko z odżywki - ale je bierz wtedy kiedy diet nie dostarczasz odpowiednich ilości, rano po śniadaniu, przd, po treningu nac
jest ich wiele (nie tylko te które wymieniłem) - ale ja myśle że tauryna będzie najlepsza na początek, ew odżywka białkowa
"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"
...
no to super bedzie taurynka dzieki
a mam jeszce pytanko a mianowicie w polowie lipca jade na obozik treningowy i bedzie niezly wycisk wiec co mi tam polecacie zabrac??
a mam jeszce pytanko a mianowicie w polowie lipca jade na obozik treningowy i bedzie niezly wycisk wiec co mi tam polecacie zabrac??http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!
...
roowniez proponooje tauryne, jest tania i dobra, mozesz roowniez rozpatrzyc zakup oleju mct, tez wychodzi dosc tanio, o oproocz dzialania antykatabolicznego zaopatrooje diete w zdrowe tlooszcze. Tauryne proponooje brac 2 razy dziennie po 2 kaps, a olej MCT 2-3 razy dziennie po 1 łyzka sotlowa(okolo 14g)
Na obooz wez napewno jakis antykatabolik(moze byc z tych co wymienilem), witaminy i carbo bedą najbardziej potrzebne.
Na obooz wez napewno jakis antykatabolik(moze byc z tych co wymienilem), witaminy i carbo bedą najbardziej potrzebne.
...
bo chcialem dalej budowac mase ale tam nie bede mogl przestrzegac diety tej co mam ulozona pozatym moge tam tylko brac kapsulki lub tabletki
http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!
...
Tak jak wspomniał Strongbar najistostniejsze bedzie dla ciebie CARBO + skuteczne antykataboliki
Poradnia Dobry Dietetyk w Ostrowie Wlkp. http://www.dobrydietetyk.pl/dietetyk/ostrow_wielkopolski/wielkopolskie/3/
...
Mozesz wziasc carbo ewentualnie gainera.Zarowno jeden produkt jak i drugi zapewnia spora ilosc weglowodanow.Dobrym wyjsciem bedzie takze tauryna ktora w jkapsulkach bedzie Ci latwo dawkowac w warunkach obozowych.
Carbo lub gainera dawkuj po treningu lub jako uzupelnienie posilkow pomiedzy nimi.
Carbo lub gainera dawkuj po treningu lub jako uzupelnienie posilkow pomiedzy nimi.
...
ale jest taki maly problem ze tam nie bede mial warunków do mieszania odzywek lepiej by bylo jakies kapsolki tylko jakie??
http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!
...
no to wez tauryne, olej mct jak sie na niego zdecydoojesz(takze zmniejszy straty glikogenu), do przygotowania carbo nie trzeba wiele, woda wsypoojesz carbo i jest, woda przegotowana, albo mineralna anpewno sie znajdzie, shaker wez do plecaka i bedzie mozliwosc :)
...
Wszystko co wymieniłem (oprócz białka) jest dostępne w formie kapsułek lub tabletek
"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Dyskryminacji OLIMPA ciąg dalszy.
Następny temat