Młodszy brat Mariusza Pudzianowskiego - Krystian pokonał ( nokaut tech. 2 runda) legendę polskiej kulturystyki Radosława Słodkiewicza podczas Free Fight Federation w Zielonej Górze. Robert Burneika, który był komentatorem (nie wiemy kto wpadł na taki pomysł?) mówił, że to będzie "Hardkorowy pojedynek". Nie do końca tak było i nie skończyło się też na "Jednym strzale i jest po zabawie" jak to było w piosence, do której wychodził Krystian.

Pudzianowski, który zbudował swoją popularność dzięki bratu, jak widać ma wiele talentów. Wszyscy dobrze pamiętamy, że śpiewał słynny utwór “Dawaj na ring” przed walką Mariusza z Najmanem. Śpiewa także piosenki z gatunku disco polo, a jego zespół nazywa się “Pudzian band”. Niestety utwory nie stały się tak popularne, byśmy mogli usłyszeć je na polskich weselach. W pierwszej rundzie walki, panowie coś tam próbowali walczyć, ale widać było, że kondycja u nich jest bardzo słaba. Pod koniec drugiej rundy Pudzianowski sprowadził Słodkiewicza do parteru i zaczął obijać mu twarz. Sędzia przerwał pojedynek. Mimo, że Radek poważnie potraktował udział w gali i bardzo się starał podczas swojego debiutu niestety przegrał. Widać było, że brakuje mu też techniki i nie miał pomysłu na tę walkę. Jak myślicie, będą kolejne pojedynki z udziałem Słodkiewicza? Czy powinien odpuścić?

https://youtu.be/bYTOkRp3H04

Komentarze (10)
seba5700

Jednak Krystian śpiewając to disco-polo miał dużo więcej wspólnego ze sportem niż Radek. Przy artykulacji rymów trzeba mieć sprawna tłocznie brzuszna i pewien zapas tlenu. :-))

6
Thomas07

Radek i tak jak na swoj wiek i tyle lat w kulturystyce dobrze sobie poradzil jednak masy siedzi u niego sporo a Krystan sylwetka bardziej przypominal fightera...

0
pawel39

To Pudzianowskiego zabrakło tlenu ale to on wygrał

0
czellista

sfd chyba nie wie co oznacza znokautowac

0
Bull

to w skrócie trochę dla tytułu, TKO - NOKAUT TECHNICZNY. sii?

1
czellista

Slodkiewicz przegrywa przez TKO!! - i tez tytul brzmi i tez bedzie click baitowy, a przynajmniej zgodny z prawda. nevermind.

0
Possible

Zaskoczenie, naprawde dobrze sie ta walke ogladalo. Szkoda ze Slodkiewicz przegral, bardzo mu kibicowalem i wierzylem ze ustrzeli mlodego Pudziana. Szacunek nalezy sie jednak i jednemu i drugiemu. Radek fajnego wywiadu udzielil po walce, byc moze zobaczymy go kiedys jeszcze w jakiej walce.

1
tey

Słodkiewicz wcale źle nie walczył

0
lodzianin1

Ogólnie dobrze wypadli ,myślę że jeszcze zobaczymy ich na jakieś gali

3
domosos

Myślałem że Radek wygra, kibicowałem mu.

0