SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Cykl z NO - Xplod, BCAA Xtra, białko WPC 80

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 630
Witam!!! Od zimy chciałbym zacząć cykl z NO - Xplod, BCAA Xtra i białkiem WPC 80 ale nie bardzo wiem jak sie do nich zabrac więc prosiłbym o pomoc w ułożeniu cyklu. Jak długo miałby on trwać i dawkowanie.

Później zastanawiałem się zaby po tym cyklu zrobic sobie cykl z NitroBolon I, HMB Revolution i białkiem WPC 80. Ile bym musiał dawkować itp. Chciałem sie jeszcze zapytać czy można by było dodać do któregoś z cykli mono do wzmocnienia efektu. Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 9947 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52544
Ankieta dzialu/info o diecie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 22467 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101295
1 micha - podstawa

2:

DT:
rano 5 g mono
przed treningiem No Xplode (30 min przed) bezposrednio przed trneingiem 15 g Bcaa Xtra
po treningu 5g mono

DNT:
rano 5g mono
po poludniu 5g mono

wpc wg brakow w diecie

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 630
Sorry ale nie bardzo rozumie o co Ci dokładnie chodzi z tą michą??A co do cyklu to 4 tygodnie wystarczą czy może dłużej??. A mógłbyś jeszcze ułożyć cykl do NitroBolon, hmb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 22467 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101295
micha = dieta = jedzenie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20747
najpierw ułóż dietę i wrzuć do działu odżywianie i tam Ci poprawią, jak będziesz miał braki wtedy ewentualnie kupisz sobie białko/gainer, wypełnij ankietę, co brałeś wcześniej, jaki staż i co najważniejsze jaki cel? Ja na Twoim miejscu zamiast nitroI, wrzuciłbym nitroII albo energizer+mono/jabłczan, a co ułożenia cyklu to analogicznie jak z xplode, tylko zamiast niego dajesz nitrobolon, co do hmb revol to 3 x po 2 cap dziennie, ale jak masz zamiar brać tylko podczas cyklu to odpuść, bo hmb należy brać minimum z 3 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1413 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150764
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Sorry za braki ale musicie mi wybaczyć, gdyż jest to mój pierwszy post Chciałem sie jeszcze zapytać czy te HMB moze też brać w cyklu z xplode, gdyż ono też wspomaga wydzielanie NO i czy nie będzie wtedy za dużej dawki?? A co do cyklu z nitroII to do niego też można dodać jabłczanu czy tylko do energizer??

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I jeszcze jedno czy między cyklami musiałbym zrobić jakąś przerwe gdyż w obu jest kreatyna??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1413 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150764
przerwa miedzy cyklami kreatynowym jest obowiązkowa.

HMB zbedne w tym ukladzie. i boosterm no - tez nie jest

edytuj posty

przeczytaj regulamin i wypelnij ankiete jesli chcesz jeszcze z nami pogadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Uzupełniam swoje braki:
1.) 17 lat
2.) 65,6 kg/167cm
3.) 1,5 roku
4.) moim celem jest osiągnięcie masy i siły
5.) Rekord 91kg przy wadze 64

Mam nadzieję że tyle wystarczy. Chciałem się jeszcze zapytać czy do tego cyklu z no-xplod zamiast mono moge dać jabłczan kreatyny??

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na mase??

Następny temat

Odzywki w domowych warunkach plus mma