SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z dietą (do oceny)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
Witam!
Ułożyłem sobie taką dietkę ,proszę o sprwadzenie i ewentualne skorygowanie. Cel- zbudowanie masy mięśniowej. Waga:81 kg Wzrost:190cm Wiek:22 lata

Ćwiczę 2 razy w tygodniu treningiem FBW i 2 razy w tygodniu mam trening bokserski. Na tym FBW lecę już miesiąc ,a efekty są widoczne tylko na wadze. Wcześniej trenowałem crossfit ,więc postanowiłem od razu rzucić się siłownie z kreatyną(co było błędem-teraz to widzę) i w miesiąc skoczyła mi waga do 86 kg(z czego trochę tłuszczu na brzuchu osiadło - ebane słodycze),ale szczerze powiedziawszy nie widze tych kg w lustrze. Co do tej diety to uzupełniam ją gainerem (brakuje mi często ok 500-600kcal do wyliczonych przeze mnie 3,5 tysiaca)

kreatyna
1 posiłek

płatki owsiane górskie 50g + około 300 ml mleka 3,5%
jajecznica z 2-3 jajek + 70 g chleba żytni z szynką z kurczaka/jak nie mam czasu to 3 kromki chleba z szynką z kuraka

trening
kreatyna+140g gainera dymatize

2 posiłek

100g chleba żytniego + puszka tuńczyka w sosie własnym + około 50-60 g sera żółtego gouda

3 posiłek
tutaj codziennie wchodzi kura z ryżem (100 g ryżu i 250-300g kuraka)


4 posiłek

twaróg półtłusty(200g) z miodem +2 kromki chleba żytniego razowego


5 posiłek
musli z jogurtem naturalnym +ewentualnie jakaś kanapeczka z szynką z kury jeżeli brakuje mi tam kcal

Oczywiście diete urozmaicam, np. w piątki jem łososia,czasami ziemniaki, często wcinam też zupy (jako dodatek do któregoś z posiłków). Z tego co zauważyłem podliczając sobie każdy mój dzień na kalkulatorze kalorii to białko jest ok, z reguły powyżej 200g,natomiast tłuszcze często grubo ponad 100g( 130,150).
No i między Bogiem ,a prawdą to zdarzają się dni ,gdzie tych posiłków jest 4 ,a nie 5 ,ale pilnuję,żeby suma kcal była powyżej 3500. Jestem już na 5 tygodniu cyklu, i tyle też ćwiczę ten FBW(nie jest to oczywiście mój pierwszy kontakt z siłownią,ale wcześniej przez 3 miesiące trenowałem crossfit) ,a efekty tak jak pisałem wcześniej są kiepskie- tzn. siła poszła do góry, waga też,ale wizualnie wygląda to tak samo jak wcześniej. Proszę o jakiś komentarz i podpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
w wieku 14lat nie bierz odzywek,wstaw diete na potreningu.pl

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
Mam 22 lata,a nie 14 :D Aha no i zapomniałem o dosyć ważnej sprawie: owoce i warzywa też się w diecie pojawiają(nie jakichs duzych ilościach,ale są)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 14 lat polećcie mi jakieę tanie i dobre odżywki

Następny temat

Dieta i co dalej?

WHEY premium