SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • cp.zma.omega ,shaker itd itd

    Post
    Odżywki i suplementy

    po pierwsze dieta zma przed snem 3 kapsy omega 3 do kazdego posilku rowno, do 2g (epa+dha) na dzien (mozesz mniej) gainer rano po przebudzeniu mala porcja, po treningu i jezeli masz jakies braki w diecie(takich raczej nie powinno byc) bialko przed i po treningu oraz jezeli sa jakies braki cp moze tak byc

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1634 Data: 2006-06-04 19:03:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cp.zma.omega ,shaker itd itd

    Post
    Odżywki i suplementy

    gainer po treningu i uzupelnienie diety bialko to samo cp bralbym na czczo i przed treningiem ale moze byc jw

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1634 Data: 2006-06-04 19:07:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cp.zma.omega ,shaker itd itd

    Post
    Odżywki i suplementy

    gainer, bialko w/g brakow w diecie, Cp rano i przed treningiem , 4 plaskie lub 2 czubate miarki to jedna porcja , co do NO np. Arginivol, White Blood, Pump Juice

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1634 Data: 2006-06-04 19:45:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cp.zma.omega ,shaker itd itd

    Post
    Odżywki i suplementy

    ok ale jeszcze jedno :) jesli powiedzmy sypie do shakera 50gram białka to jaka iloscia wody go zalac ? czy ma byc to woda przegotowana zimna, goraca itd bo w tym akurat jestem zielony i czy moge do jednego shakera zmieszac powiedzmy bialko i gainer po 25gram ?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1634 Data: 2006-06-04 21:18:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ok zostaje przy aero 40min po silowni 4 razy w tyg w dni wolne ina forma aktywnosci pilka 1 raz w tyg i 2 razy w tyg basen bcca bede pil 10gr podczas pracy niesety finanse nie pozwalaja na wiecej 10 przed treningiem 10 po silowni a przed aero a po aero witargi i bialko bedzie ok:)

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1574 Data: 2012-04-04 13:55:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • tez tak myslalem tylko ze wiesz muj cel reduckja atyp budowy raczej typow endomorfik szybko lapie fat i teraz albo zrobie rotacje czyli ciezkie 300gr wegli srednie 200 wegli nisko 100 wegli lub jak do tej pory tylko ze dam100gr przed treningiem jeszce nie wiemaledzieki wiec zesrtawienie bcca bedzie ok w pracy 10gr przedsilka 10 po 10 a po aero [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1574 Data: 2012-04-06 16:15:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak zejsc naprawde nisko z BF?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ja tez mam zyly na barkach i klacie, ale nie chodzi tu o to, bo jak napisal koniu Bf, bf'owi nie rowny. Ja tez juz dawno zrezygnowalem z carbo itd. Zamiast tego jem owoce po treningu. Jedyna odzywka w proszku jakiej uzywam to bialko. Zeby zejsc mozna powiedziec ekstremalnie nisko z bf, jak pewnie zauwazyles wyzej, znaczna role odegraja mocniejsze [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 4249 Data: 2012-08-31 14:59:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak pomieścić

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jak nie mam czasu na jakieś kombinacje ze śniadaniem to zalewam płatki wodą zaraz po przebudzeniu. Później ogarniam inne rzeczy. Jak płatki namiękną wrzucam wiórki kokosowe, rodzynki, wlewam oliwy, dorzucam białko i jeszcze banan, czasami kakao. Gramatura wedle potrzeb. Później to wszystko miksuję i piję. Wszystko szybko i sprawnie

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1719 Data: 2019-11-29 15:01:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę ocena makro

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Masa chce , żeby była na dodatnim w sensie wiesz dieta na mase ;) To na początek bym zaczął od 3000 kalori z takim rozkładem na makro : Białko 2g na kg masy ciała 130g białka = 520 kcal Tłuszcz 1g na kg masy ciała 65g tłuszczy = 585 kcal Węglowodany 7.2g na kg masy ciała 473g węgli = 1895 kcal Czy tak będzie wszystko w porządku czy coś byście [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3694 Data: 2015-08-09 11:37:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę ocena makro

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Zmniejszając węgle będę musiał zwiększyć tłuszcze albo białko. Jakbyś to rozpisał na moim miejscu?

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3694 Data: 2015-08-09 14:43:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę ocena makro

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    nie, białko i tłuszcze tak jak napisałeś Po prostu zacząłbym od mniejszej ilości węglowodanów, żeby od razu nie nawalać aż 7 g na kg

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3694 Data: 2015-08-09 17:02:32 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę ocena makro

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Tak jak od początku mówiłem, białko około 2g. Węgle do momentu dodajesz gdy czujesz że jesteś ładnie nabity i masz dużo siły do treningu, gdy jest już Ci ciężko je przejeść i widzisz że Cię podlewa wodą wtedy warto z węglami zastopować i cofnąć trochę gram do tyłu a resztę uzupełnić tłuszczami. Jak nie nabijesz? A od czego masz tłuszcze? Człowiek [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3694 Data: 2015-08-10 07:02:56 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę ocena makro

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Zrzut diet z "konkurencji" no po prostu bezczelność %-) kcal zdecydowanie za dużo, lepiej zacząć od mniejszego pułapu zresztą białko też wypadałoby uciąć 3,5g na kilogram masy ciała nie potrzebujesz

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3694 Data: 2015-08-16 23:32:03 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • zwiększenie ilości kcal

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jasne, ze takie diety z drastycznym obcieciem kalorii, to proszenie sie aby waga wrocila z nawiazka. Glodowka moze byc efektywna tylko przez gora tydzien czasu i moze nawet miec pewne uzasdnienie w przypadku takiej otylosci. Teraz musisz cos zrobic, aby nie zatrzymac metabolizmu(ktory wlasnie wychamowal od diety glodowkowej...). Jedz 5-6 posilkow [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 890 Data: 2009-04-24 09:37:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Waga stoi w miejscu

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    W 1 posiłku jest białko, poza tym jakbyś się wczytał to waga jest podana

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 2505 Data: 2011-10-25 19:28:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Waga stoi w miejscu

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    no wlasnie ciezko sie zmiesic bo serio ciezko jesc tak malo trzymajac sie diety na mase, bialko prawie jest wszedzie mowisz zebym dal jeszcze 300kcal, wszystko z tluszczy wyciagnac? podbic oliwe czy daj olej lniany? Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2011-10-27 21:50:40

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 2505 Data: 2011-10-27 21:49:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do Bula,Vlada,Zwierza i reszty w temacie:)

    Post
    Odżywki i suplementy

    Verona i oby wiecej taki postow ,a nie ciagle jak brac krete albo bialko hehhe <<<Champions are Made Not Born>>>

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 3975 Data: 2003-06-11 14:27:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak laczyc kreatyne z gainerem i bialkiem ?

    Post
    Odżywki i suplementy

    1) Lepiej kreatynę na czczo a później gainera 2) Ja "zakręcam" mocno worek i zakładam gumkę 3) Po treningu możesz brać kreatynę z gainerem, białko później

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 5615 Data: 2005-02-07 19:15:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak laczyc kreatyne z gainerem i bialkiem ?

    Post
    Odżywki i suplementy

    1) ja bym brał wpierw kreatyne,a za 30mni gainer 2) a nie mozesz w cos przesypac?jesli nie to wloz w jakis worek i zawiaz 3) kreatyna + wegle...po 30min mozesz zapodac bialko

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 5615 Data: 2005-02-07 19:41:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ile tłuszczu,ww,białka

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dieta musi być po prostu zbilansowana pod człowieka nie ważny czy trenujesz kalistenikę, czy wręczasz kasę w banku :) Jedzenia ma być Ci smakować, osobiście suchego ryżu bym nie przełknął, dawaj całe jaja Jesli chodzi o rozkład makroskładników to jest indywidualny, ale można wyjśc od ogólnego schematu Białko - 2 g na kg Tłuszcze - 0,5-1g [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2205 Data: 2014-09-20 05:10:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)