Szacuny
26
Napisanych postów
5958
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
27546
ale fajnie jest przeczytac posta z ktorego sie nie rozumie ani slowa....
Pozdrawiam chlopaki
-------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------
Doradca Trójboj
-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------
Szacuny
17
Napisanych postów
4480
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
32149
wieczorkiem pogadamy!:)
Pozdrawiam
Wasz don Zwierz
Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!
członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator Działu Suplementacja
Pozdrawiam
Wasz don Zwierz
Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!
Szacuny
5
Napisanych postów
1810
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
6143
ziki sprobuj taka kombinacje np 3 tygodnei straight ,pozniej 3 swole , a na koniec 3 razem to i to ja robilem cos podobnego zima tylko troche zepsulem bo mono chcialem po piro i swole dac a wtedy juz nie dzialalo , co do rybozy to jestem sceptycznie nastawiony , nie wiem jak z wyrzutem insuliny ,ale wlasciwosci przedluzania cyklu nie zauwazylem , nawet zostalo mi 1 cale opakowanie ktore predzej sprzedam niz zjem
p.s ciekawy post
Szacuny
1114
Napisanych postów
19836
Wiek
42 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
162922
Jackens uwazasz ze bedzie lepiej jak mowisz a nie wszystko razem przez 7-8 tyg.??
Bo jakbym mial tak brac to by starczylo tak ok. na 3 tyg. sam straight ,pozniej 3 tyg, samego swole i z niecale 2 tyg polaczenie bo wiecej swola nie bedzie...