SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do zorientowanych w temacie o suple.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63
siema wszystkim!!!
mam pytanko do zorientowanych w temacie. trenuje prawie 5 m-cy, niecale 3 tyg temu skonczylem cykl na kreatynie mono. teraz zaopatrzylem sie w cell pumpa 665g, hmb 200kaps treca i regularnie jem bialko od 3 m-cy (teraz posiadam wpc ostrowii i olimp system protein80 na noc). mam 190cm i 98kg. czy musze ciagnac przerwe miedzy mono a cp do 4-6 tyg.?? i najwazniejsze jak mam brac ww. suple??
z gory dzieki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przerwa ok. tyle co trwal cykl

bialka; w/g brakow w diecie
Cp: rano i po treningu
HMB: rano , przed i po treningu, przed snem po 1 gramie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63
czy moglby sie ktos jeszcze wypowiedziec na ten temat????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
jak BPL-G

tutaj nie trzeba byc az tak bardzo zorientowanym w temacie zeby na twoje pytanie odpowiedziec

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
trenujesz niecale 5 m-cy a juz brales mono i teraz Cp ? Mysle ze za wczesnie zaczoles no ale jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63
hmmmmmm sorry ale znam wiele osob ktore po miesiacu zaczely brac koxy albo od razu kreatyne na poczatek no ale to jest inna bajka wiadomo. mysle ze spokojnie moglem brac kreatyne po tym okresie.......... a tak wogole to co w tym zlego bo nie kumam twojej aluzji???!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10764
Poczytaj troche to się dowiesz dlaczego.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
minimalnie sie tyra bez supli 6miechow! ja tyralem poltora roku na sucha a poznije jak zaczelem brac samo hmb to sie mnie pytali czy sie koksze :) teraz przylecialem cykla na krecie i jestem zadowolony bardzo z efektow ;) wiec wszystko powinno sie robic stopniowo... zrob przerwe tyle chcoiaz co trwal poprzedni cykl na krecie! cp szamaj przed snaidaniem i treningiem!bialko po treningu i wtedy kiedy masz malo wartosciowy posilek w bialko.. na noc szamaj chudy twarog z chudym mlekiem :D pzdr

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Jamruch -a przez jaki czas trwał ten cykl na mono -jakie efekty, no i najważniejsze pytanie;
czy do tych odzywek/supli "dokladasz' jakas dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63
do roberto_83:
dziekowa za porady tylko teraz juz sam nie wiem jak te cp brac bo wczesniej napisano rano i po treningu a ty mi piszesz przed sniadaniem i przed treningiem.....
bylbym wdzieczy aby konkretnie mi ktos napisal jak brac te cp z hmb w kaps. bo juz sam nie wiem
a co do pytania apokalipsy to moj cykl na mono trwal 38 dni efekty w miare zadowalajace ok 2cm w bic w klacie tez pare centow przyszlo ogolnie poprawila mi sie sylwetka musze tylko jeszcze spalic troche fetu na brzuchu no i rozbudowac sie juz konkretnie :], a jesli chodzi o diete to staram sie ja utrzymywac w miare mozliwosci rano po przebudzeniu pije bialko potem na sniadanie jajecznica ew. jakies platki albo serek z tunczykiem miedzy posilkami znowu bialko, potem na obiad ryz i piers kurczaka zazwyczaj (zalezy co zona upichci:]) trenuje ok 18. po treningu robie sobie koktajl (jablko,marchew,banan,glukoza25g,sok), potem ew. drugi koktajl (0,5mleko, ser bialy, 2jajka, banan do smaku) no i kolacja serek wiejski z czyms :] aha i do snu te bialeczko olimpa sp80 na noc.
co o tym sadzicie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...e no, ty mozesz miec "dietę cud" jak zona o to dba...
na śniadanie wiecej wagi przykłaałbym do węglowodanów, w miare upływu dnia zmniejszaj je kosztem białka, musisz to w miare dokładnie policzyc i wtedy mozna naprawde iśc naprzód- bo masa nawet jak wchodzi to może jednocześnie z nia wchodzic tluszcz- a to jest ze szkoda ogólnie rzecz biorąc-... no i ta redukcja potem, która pociąga ryzyko utraty tejże cieżko wypracowanej masy.

cp dawaj spokojnie nadal bo cykl jest wlasciwe w połowie- ja osobiście zalecam najczęściej dawki -rano i po treningu/w porze w nietr./
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PomoCcc ;]

Następny temat

o x-pand ?

WHEY premium