SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Do Bula,Vlada,Zwierza i reszty w temacie:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
ALA jest dobre...zawsze dodają do kreatyny...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
VLAD.IV na taki cykl 7-8 tyg. jak brac tego ala i ile brac bo nie wiem ile opak. by bylo trzeba na cykl???

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27546
ale fajnie jest przeczytac posta z ktorego sie nie rozumie ani slowa....
Pozdrawiam chlopaki



-------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
Verona i oby wiecej taki postow ,a nie ciagle jak brac krete albo bialko hehhe

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
Do każdej porcji kreatyny...albo kilka minut przed 2 kapsy "R"

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
to paczka na 3 tyg. ,to z 2 trzeba na cykl kretki,trzeba to przemyslec:)
moze zamiast noxa hm sie zobaczy:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
wieczorkiem pogadamy!:)

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6143
ziki sprobuj taka kombinacje np 3 tygodnei straight ,pozniej 3 swole , a na koniec 3 razem to i to ja robilem cos podobnego zima tylko troche zepsulem bo mono chcialem po piro i swole dac a wtedy juz nie dzialalo , co do rybozy to jestem sceptycznie nastawiony , nie wiem jak z wyrzutem insuliny ,ale wlasciwosci przedluzania cyklu nie zauwazylem , nawet zostalo mi 1 cale opakowanie ktore predzej sprzedam niz zjem
p.s ciekawy post

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
Zwierz - to groźba???

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
Jackens uwazasz ze bedzie lepiej jak mowisz a nie wszystko razem przez 7-8 tyg.??
Bo jakbym mial tak brac to by starczylo tak ok. na 3 tyg. sam straight ,pozniej 3 tyg, samego swole i z niecale 2 tyg polaczenie bo wiecej swola nie bedzie...


<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z dawkowaniem kreatyny???

Następny temat

muszę przytyć

Shoty
Polecane artykuły