SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
ja jutro odpalam po zawodach chcesz foto? smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smakówa. Ja jutro po treningu ładuje pewnie tez oporowo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ja 4 dzień na vlcd,bardziej carb nite planuje i żałuję że tutaj wszedłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
co ja mam powiedziec lodzianin 16 tyg czysta miska do zawodow i od 5 dni lezy tyle dobrego w domu a tu trzeba jesc ryz z ryba suchy , do tego myslalem ze ebde syfem ladowal a tu ryzem ze slodzikiem , ostatnie 2 tyg waldeny/slodzik itp na bok a nabial to nie pamietam jak smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie to że nie mogłem wytrzymać bo mnie strasznie ciągnęło.
Ale psychicznie strasznie ostatni tydzień wyglądał.
Szkoda mi syna bo to co zwykle powoduje pokiwanie palcem, przez ostatnie dni powodowało krzyk a za tydzień boję się że w ruch poszły by ręce..... i nie mam na myśli grorzenie palcem.

To co sobie zakładałem -przerobiłem.
5tygodni założenia trzymane w każdy dzień.
Miałem nadzieję że jeszcze ten kolejny tydzień polecę - jakbym bym w domu sam i nie pracował - to jak najbardziej.
Ale tak to nie wiem jakby to się skończyło prawdę mówiąc.

Cofka nie powinna być.
A jeśli będzie jednak wielka - to kolejny czit dopiero za 14dni.

Taki plan.
W sumie tak jak zawsze miałem.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
no dobra pocieszyłeś mnie że inni mają gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
2 posiłki na razie.
3Kkcal + (czyli juz dzienne zapotrzebowanie zjedzone).

I nawet jeszcze loda nie było.
3 more to go.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Też masz tak, że Cię roznosi na węglach DT <150g, DNT <50g? Rozumiem, co napisałeś wyżej, że włącza się agresor itp. Ale czy czujesz się rozdygotany w środku, wkur...ny nie wiadomo na co i generalnie sam nie wiesz czego chcesz? Ja się nie umiem kur... ostatnio ogarnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Sądzę że to norma na niskich kaloriach. Ze swojego doświadczenia, zawsze na niskich kaloriach jestem nerwusem, jednak minimalnie gorzej jest na niskich węglach- bo oprócz podirytowania dochodzi absolutny brak siły itp. Na mnie CN tak dobrze nie działał- ledwo żyłem pod koniec tygodnia. Zdecydowanie lepiej było kiedy trzymałem węgle wysoko (przy dalej niskich kaloriach)- również mimo regularnych- choć trochę rzadszych cheatów. Ale to kwestia indywidualna jak wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Siema ;D

Do końca redu zostało mi 8 tyg (od pon będzie leciał 8 tyg) aktualnie mam 325g ww 260g białka i 50t co myślał byś nad takim rozwiązaniem żeby przez te ostatnie 8 tyg co tyg obcinać ww ? :> żeby dopalić się do końca ?:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej