SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
większość zawodników zdeklasowana jak Burneika przy Greenie
..tylko, że docięciem

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Zdjecia nigdy nie oddadza rzeczywistej formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
solaros
foty jak od fotografa ...i to z przedostatniego rzedu?


dobry aparat, dobry fotograf i swietna forma :D

fajne uczucie jak jest werdykt i juz sie wie ze jest pudło ? uczucie nie do opisania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja to bardziej lubię Indora i ryż dlatego, że po prostu większa objętość niż hamburger itp;) Niestety miłość do dużych objętości na redukcji to mój słaby punkt, bo potem przed wyjściem na plaże/basen muszę robić dwa dni opróżniania jelit i żołądka

A ja caly czas wspomniam Twoje najstarsze dzienniki Sol, gdzie były 3 tony supli i ledwie widoczny progres. Można by pomyśleć, że gen chvjowy, a teraz można by pomyśleć że jednak zayebisty. To jaki w końcu?

Bo wydaje się że poznaniem organizmu możemy zdziałać dużo więcej niż nam się wydaje


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-09-27 09:57:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Nic dodać nic ująć i ode mnie Wielkie Brawa....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
sa bardzo dobre geny i jest cala reszta
dobre geny jak np. Emil
bo sa dobre geny do tego sportu,ogolnie kazdy 'mezo' ma juz na starcie predyspozycje do tego sportu
ze wzgledu na sama sylwetke/typ budowy

ale nie kazdy mezo ktory cwiczy potrafi to wykorzystac

i z drugiej strony
chlopaki jak ja,Marian,Bzyku,Karpiu [i inni] nie jestesmy stworzeni do tego sportu
typ budowy
hormony
predyspozycje do szybkiego lapania fatu
problemy z pewnymi partiami miesniowymi
i kilka innych spraw

ale czy to nas skresla?
NIE!

musimy pewnie pracowac ciezej - ale to nie jest zadne wytlumaczenie ze ktos ma ciezej a kros moze miec leciej
a nawet dziala [pewnie nie tylko dla mnie] odwrotnie
jeszcze bardziej mnie motywuje jak widze jak z niczego mozna zrobic cos
cos co moze wyjsc nawet i na scene

akurat kazdy z nas ktorych wymienilem zaczynal od poziomu mniej niz zero
bo kazdy te kilka lat temu byl ulanym prosiakiem
jeden wiecej a jeden mniej

ale jak sie ma cel - realny cel - dlugoterminowy cel - to wszytsko jest realne
jesli tylko ma sie silna wole,samozaparcie,wole walki i latwo sie nie poddaje
bo mozna miec cel - ale bez silnej woli i realizacji planu krok po kroku , nawet jesli to mialo by trwac kilka lat - nic nie jestesmy w stanie zrobic
2

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
MARIAN 17
solaros
foty jak od fotografa ...i to z przedostatniego rzedu?


dobry aparat, dobry fotograf i swietna forma :D

fajne uczucie jak jest werdykt i juz sie wie ze jest pudło ? uczucie nie do opisania ;)


wiesz MArian,jak sie widzi taka bestie obok siebie jak Dawid [lordknaga] - to zaskoczenie jeszcze wieksze
ja bylem pewny ze On wygra
jak go zobaczylem bez podkoszulki to bylo tylko 'ja piertole',z reszta nie tylko ja tak pomyslalem

top 6 byloby dla mnie dobrym osiagnieciem
w sumie lepsza polowa

jak doszli do top 3 to juz bylem mega szczesliwy
jak wyczytali drugie miejsce i to nie bylem ja

to stalem i krecilem glowa bo nie moglem uwierzyc
'ku@wa nie wierze'



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-27 11:12:50

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387300
ja sam nie wiedzialem co jest grane bo w finale chyba 3 davidow bylo i nie czailem czy ten stary irol wyczytal moje nazwisko poprawnie czy sie j**nal i 2x chcialem wchodzic po medal przed czasem haha

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
No, ja jak zobaczyłem Dawida lordknaga i tego gościa z 20, to wiedziałem, że to będzie walka z nimi. Dawid ogromny - zresztą Łukasz - jak mi pisałeś o wielkich gościach to właśnie chyba Dawida miałeś na mysli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387300
ten z 20 co byl 3 i caly w zylach juz kiedys startowal i dzien po zawodach w szpitalu lezal bo przesadzil z diuretykami, w ie to tak naprawde malo kto sie zna zeby dobrze prowadzic, wyspa jest 100 lat za murzynami w tej sprawie, dlatego polacy z pl trenerami sa zawsze wysoko, w koncu nasz najnowszy pro zdobyl karte mieszkajacw ie

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej