SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
U mnie najmocniej na redu leci z nóg, średnio 8-10cm, zaczynam 72-73cm, i kończę 63-64, nigdy ich tak naprawdę nie dociąłem, zawsze tłuste. Najwięcej mi tam tłuszczu siedzi.
A co do robienia formy masa/redu i zerowej/prawie znikomej różnicy w wyglądzie to wiadomo chodzi o naturali z ileś tam letnim stażem już. Bo początki zawsze są piękne na sucho. No i nie zapomnijmy, że na soku jest świetna regeneracja, na sucho często mogą być z tym problemu i co z tego jak trening mocny, micha super, jak nie ma kiedy to się naprawić.
Ja ogólnie chcę się pochwalić, że dalej nie znam mojej aktualnej zerówki. Teraz jest jakoś ~1900 kcal. Przez 2 tygodnie z 95,5kg skoczyło do 97,2kg. I jak tu redukować na 'zbilansowanej' w moim przypadku ? No nie da się, albo głodówa i chwilowa forma albo tłusty brzuch. I nie piszę tego, żeby się żalić, po prostu smutny jestem, że twój system na mnie nie działa, bo wydaje się świetny (sposób liczenia i lekko zmodyfikowane vlcd).


Zmieniony przez - fitness grzegorz w dniu 2017-07-21 12:28:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wczoraj na próbę poszły
Schabowe z piekarnika.
Czyli minimalna ilość fatu za o wegli trochę więcej bo panierka z płatków kukurydzianych.
Szału nie robi - bo za suche - ale jeśli brać pod uwagę makro to całkiem znosne.
Mógłbym zrobić na głębokim oleju ale wtedy dwa schabowe i 50% fatu znika z bilansu.





Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-21 13:59:06

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
A jak dokładnie to zrobiłeś ? Nie próbowałeś może w actifry tego też robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
W actifry to podgrzewam tylko.Nie robię od zera bo kotlet przed jest jak duży talerz i nie wjedzie tam. A nie chce robić małych kotletów bo zrobia się z nich czipsy.
Jak burgery od zera wychodzą to i schabowe wyjdzie.
Taki np. stek z woła już nie.

A jak?
Przepisów jest co najmniej kilka.
Ja miałem tylko płatki więc za panierke robiły płatki.
Rozbić kotlety.
Przyprawy.
Roztrzepac jajo.
Kotlety w jajku.
Potem do zmielonych płatków.
I do piekarnika na 30min .180st. 2x15 z każdej strony.
Suche bo suche muszą być.
Ale znosne.

...choć suche bo wziąłem bardzo chudy schab.
Jakby była Karkówka to by suche nie były.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-21 14:24:23

Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-21 14:25:01

Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-21 14:26:05

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
No właśnie brakuję tego usmażenia w oleju, bo wtedy by wyszło jak w kfc albo i lepsze. Muszę spróbować sobie takie coś, ciekawy jestem czy by wyszło w moim grilu elektrycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
Sól na dobrej patelni tefala takie schabowe da się zrobić bez tluszczupł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wiesz ? Nie tylko o sam brak fatu chodzi. Bardziej o to, ile trzeba sprzątać po smażeniu heh.
Dlatego taki actifry kocham- bo wrzucam i mam spokój. Potem zalewam wrzątkiem. Trochę poruszam i umyte.........
;)

BTW
Czy burgery lub inne mięso wyjdzie takie samo kiedy porównamy
Actifry/ lub piekarnik vs smażone na tłuszczu
No nie.
Przyjemniej ja widzę różnice.
Jest poproszę suche.
Makro się zgadza.
Super.
Ale to nie to samo co chamski Burger czy schabowe yebane ma oleju.
Niestety.
Ale dochodzi drugi czynnik dla mnie.
Syf po smażeniu.
I to mnie przekonuje do używania actifry.
Pomimo że miecho smażone w tradycyjny sposób mim kubków smakowych smakuje odrobinę lepiej.
Czyt. ILOŚĆ TŁUSZCZU JAKI ZOSTAJE.
W actifry jest super chude.
Nawet kiełbasa jest jak papier.
Większość fatu wystApia się.
Kto ma actifry to wie o czym pisze.
Jak nawet z parowek drobiowy gdzie jest mniej jak 10% fatu potrafi Fat zostać w tym pojemniku na koniec!

Więc biorąc makro i czas robienia + sprzątania.
Actifry wygra.
Nie mam 3h czasu aby yebac się w kuchni każdego dnia.
Niestety.
Jakbym miał to te posiłki nie byłyby proste i prosto podane.
Tylko wyglądały by jak w restauracji.
Bo je się oczami.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-21 16:02:14

Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-21 16:11:00

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13754
sol a probowales te mieso schabowe moczyc w solance? kiedys robilem schabowe z piersi z kurczaka lecz pierw moczylem cala noc w solance potem piekarnik nawet z bulka tarta nie bylo suche polecam sprobowac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
U mnie to grill chodzi nonstop i jest to dla mnie ogromne ułatwienie bo też tego czas do actifry przymierzam się już chyba od roku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89813
fitness grzegorz
No nie da się, albo głodówa i chwilowa forma albo tłusty brzuch. I nie piszę tego, żeby się żalić, po prostu smutny jestem, że twój system na mnie nie działa, bo wydaje się świetny (sposób liczenia i lekko zmodyfikowane vlcd).


no i dokładnie napisałeś to co ciagle autor dziennika powtarza NIE WSZYSTKO BĘDZIE DZIAŁAĆ NA WSZYSTKICH. Sol tez dlugo szukal swojej drogi i to co działa na niego nie bedzie dzialac na Wszystkich. mozna cos podpatrzec dopasowac do siebie i juz


Zmieniony przez - Rafl_1986 w dniu 2017-07-21 19:39:45
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej