SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Powiem Ci że znosne.
Ja nie lubię ogólnie takich.
Miałeś okazję spróbować Pande?
Pewnie nie.
To jest moje masło nr 1.
Ale to nie typowe masło.
Bardziej jak nutella.
Ale nadal jest 91% orzechów.

I tam słoik 300g wchodzi na raz.
Tutaj mam.problem z 50g.
Mam.problemy z przelknieciem tego.
Smakowo dobre.
Ale konstynstencja nie pod moje gusta.

Choć z drugiej strony - makro się zgadza.
Są dwa plusy na jeden minus.

Plus taki ze nawet jakbym chciał to więcej jak 50g nie dam rady.
Dwa.
50g daje
20g fatu
10g wegli
20g bialka

Na nic ideał.
Plus czekolada.
Jakaś Kazeina

I można iść spać nie martwiąc się o nocny katabolizm.


Hehehhe


Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-31 20:35:33

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Łapy już chyba zrobione na 90%.
Może nawet więcej.
Szkoda że nogi miesiąc do tyłu.
A brzuch jakieś dwa.

Prążki już są.
Na barkach w sumie też.






Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-31 20:32:42

Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-31 20:36:32

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Menu na dziś

300g udek ( bez kości)
2x quarter pounder wołowy
250g Polędwiczki wieprzowej w sosie musztardowym

Jak widać jest i drób, jest i wołowina , jest i wieprzowina

Do tego
2x 50g białka na mleku
1x Pudding 30g ( w formiejscu deseru, zawsze mroze na ~2h)

=~300g białka


Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-31 21:10:50

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89813
pewnie juz byla o tym mowa ale przez ten kilku (nasto) stronicowy spam ciezko cos znalesc

teraz jest mini cut przed urlopem ? przed kolejna masa ? czy grubsza redukcja pod zawody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
obecnie, to za 4 tygodnie lecę na urlop, a że pracę mam jaką, tj. urlop mogę wziąć tylko w czerwcu i sierpniu - potem długo długo nic, a tutaj przecież idzie ohoojac bez słońca

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
@gienius12 sport jak każdy inny, kwestia po prostu treningu lub/i talentu/różnego rodzaju zaburzeń.
Na yt jest matt stonie, waży około 120 funtów. 2 lata temu nawet wygrał konkurs na jedzenie hot-dogów nathana, w 10minut zjadł ich 70, pokonując chestnutsa.
Na pytanie jak to robi, że trzyma taką formę odpowiedź dał prostą, dobra miska, dużo błonnika, warzyw i trening siłownia/cardio itd


Zmieniony przez - fitness grzegorz w dniu 2017-08-01 10:39:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Furious Pete ma raka jąder chyba. Już raz go usunęli i obecnie chyba ma nawrót.

Jaki wpływ miały te ogromne ilości żarcia na to? Wg niego żadnego, ale mi sie nie chce w to wierzyć. Tyle prozapalnego żarcia i wolnych rodników, i co żadnego wpływu ? Może u normalnych osób nic się nie stanie, ale na bank u osób obciążonych ryzykiem ze względu na geny na bank takie żarcie (nawet nie samo żarcie co jego ilość) przyspiesza pojawienie się nowotworu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
U osób obciążonych ryzykiem- ryzyko zawsze istnieje. Tryb życia, używki, czy jedzenie może mieć wpływ. Ale odpowiedź mi na pytanie - jaki tryb życia czy jakie używki lub prozapalne pokarmy spożywa dziecko skoro w wieku kilku miesięcy, czy roku okazuje się że ma raka? Jeśli jest karmione papkami bez żadnych konserwantów czy najdroższym/ najlepszym mlekiem że skleu? Pewnych rzeczy się nie da uniknac. Jak tego że idąc sobie ulica trafi w kogoś nayebany kierowca.

Nie mówię aby jeść tylko syf i mieć wszytsko daleko w du...
Ale mówię że nie warto na siłę szukać problemów tam gdzie ich nie ma lub nie mamy na niego wpływu.
Nie tylko my.

Nie ma pewności że jedząc tylko super zdrowa żywność nigdy na nic nie zachorujesz.
Więc imo po co pozbawiac siebie tego co mamy z życia?
Nie na zasadzie , żyje się tyljo raz i mam wy#ebane na wszytsko.
Lecz ludzie czasami na siłę unikają czegoś gdzie to coś nie musi mieć negatywnego wpływu na ich zdrowie.

Najczęściej polega to na stwierdzeniu "nie chce mi się w to wierzyć".
To nie wierz.
Nie musisz.
Nikt nie musi.
Tak samo jak nikt nie musi jeść Junk food raz na tydzień.

Albo wcale z obawy, że go wolne rodniki zabiją.
Samo życie zabija.

Lecz jeśli ktoś się czuje dobrze.
Jest zdrowy.
Robi badania i wszytsko ok.
To co ma jeszcze / czy jak ma udowodnić, że inni nie mają racji?
Że nie wolno uogólniac ?
Nie wolno wszytskich wrzucać do jednego worka?

Należy uświadamiać ludzi ze spożywanie pewnych pokarmów w dużych ilościach może wpłynąć źle na ich zdrowie.
Może.
Lecz nie zawsze musi.
Tutaj jest problem.
Kur#a.
Jakby tak było to każdy kto zje burgera z białej bułki już by nie żył.
Napis się Lampki czerwonego wina.
Czy zjadł czerwone mięso.
Lub wypił szklankę mleka.

Najgorzej nie lubię ludzi którzy popadają w skrajnośc.
Czekam na moment - który niestety nigdy nie nastąpi- gdy ludzie zaczną sobie zdawać sprawę że to tylko i wyłącznie DAWKA czyni dana substancje trucizną.!




Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-08-01 13:38:27
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mam wrażenie Sol, że uważasz że mówiłem o Twoim odżywianiu...

Ty zachowujesz zdrowy rozsądek i utrzymujesz balans. Ba, uważam że podejście flexible jest najzdrowsze ze wszystkich (kiedy zachowuje się balans), bo jako jedyne dba o naszą psychikę, a lwia część chorób ma początki w psychice właśnie.

Ja mówię STRICTE o przypadku Furious Pete'a - tony żarcia niezdrowego wchłanianego regularnie.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-08-01 13:57:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2519 Napisanych postów 5069 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77909
Ja mam znajomych którzy kupują i wydają krocie na sól z końca świata, sól z potu nietoperza, cukier z buraka który rośnie w edenie...

Jak się spotykamy to zawsze na stole fundują chipsy, pepisy bekonowe i delicje haha i zawsze wygłodniali zjedzą 90% tak się prześcigają, reszta 10 % inni goście.

Trochę to komiczne bo właściwie każdemu z nas w kawie pływa cukier wyczarowany różdżką aniołka...

Btw ja wyznaję zasadę "że na coś trzeba umrzeć". I to jest moja odpowiedź na szkodliwość slodzika i inne pierdoły.
Gdyby aż tyle zależało tylko od diety (choć uważam że wiele zależy!) to na pewno znalazł by się jakiś świr który poswieciłby życie jedząc na 100% "zdrowo".
I jakoś nie sądzę żeby dożył 150 lat...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej